Люди часто скаржаться на дивну поведінку холодильника. Часом навіть нова модель може розчарувати якимись несправностями чи тимчасовими неполадками. Але, на щастя, це можна легко виправити, якщо поруч надійний майстер! У такому випадку треба зрозуміти, у чому ж проблема такого функціонування.

Сьогодні поговоримо про проблему замерзання зливу в холодильниках із крапельною системою розморожування.

У чому полягає проблема?

Буває так, що в холодильниках із крапельною системою саме з верхнім розположенням холодильної камери при наборі температури утворюється паморозь на задніх стінках всередині холодильника, а через деякий час вона перетворюється на воду. Так вона може стікати під контейнери для овочів чи фруктів і збиратися там або навіть і замерзати.

Ще однією з причин такої поведінки холодильника є підвищена вологість всередині апарату, яка зумовлюється неправильно виставленою температуро або неналежним використанням пристрою, наприклад, ви часто відчиняєте дверцята холодильника, тримаєте їх відчиненими протягом певного часу. При цьому компресор працює потужніше, а вода, яка зібралася внизу, замерзає.

Якщо ви маєте таку проблему, то зверніть увагу ще й на роботу терморегулятора. Якщо ви помітили, що температура встановлена неправильно, відрегулюйте її, щоб уникнути утворення конденсату.


Вирішення проблеми

Для того, щоб усунути проблему, потрібно виконати кілька нескладних маніпуляцій із холодильником.

Крок 1. Для початку розверніть холодильник задньою частиною до себе. Далі за допомогою гострого предмета потрібно обережно розколупати отвір і розкрити заводську піну. Вона вже втратила свої якості, адже туди потрапила вода. Унаслідок цього відбувається намерзання зсередини все більше й більше, утворення льоду стають більш помітними. При цьому волога з випарника повинна зникати, але вона стікає і, не долітаючи до дренажного отвору, замерзає біля фреонових трубок.

Крок 2. Коли ви розкриєте піну, то побачите трубку обратки із випарника, упорскування у випарник і капілярну трубку. Вам необхідно пропінити новою піною трубки всередині й додаткового укрити термопластичним еластомером  (зазвичай використовують Flex). Таким чином ви здійсните утеплення трубок випарника. Затягніть конструкцію стяжками, щоб усе добре трималося.

Крок 3. Залийте нову піну поверх та заклейте утеплювачем додатково. Це дозволить мінімізувати тепловтрату.

Після цього проблема зникає і більше вас не турбує!


Поради, як уникнути подібної несправності в подальшому

-        Перевіряйте температурні режими в холодильнику. Це дозволить контролювати не тільки клімат всередині пристрою, а й підтримувати правильну вологість.

-        Не ігноруйте потребу в розморожуванні холодильника. Це важливо, тому що коли апарат цього потребує, в інакшому випадку він буде розморожуватися потроху самостійно, а в результаті – конденсат стікатиме по стінках і проблема заморожування води на півдорозі до дренажної системи.

-         Контролюйте стан ущільнювача дверей. Важливо, щоб строннє повітря не заходило всередину пристрою у великій кількості, щоб не утворювалися намерзання.

-        Якщо все ж таки вологість у вашому холодильнику підвищена, то скористайтеся контейнерами для зберігання їжі, щоб мінімізувати псування продуктів і максимально зберегти їхні якості.

Звертайтеся до перевіреного майстра!

Найголовніша порада при ремонті холодильника: звертайтеся тільки до надійного і перевіреного майстра! Якщо ви не впевнені у своїх силах і достатній кількості навичок у питанні ремонту, то краще довіртеся спеціалісту, який зробить все за короткий період часу,  а вам не потрібно буде хвилюватися.

На щастя, далеко вам ходити не доведеться. Компанія «Сервіс-Холод Київ» пропонує послуги найкращих майстрів з ремонту холодильників у столиці. При цьому ви отримуєте гарантії на всі види ремонтних робіт і не морочитеся з проблемою. Ми маємо абсолютно всі види запчастин до холодильних пристроїв і тому приступаємо до роботи негайно.

На нашому сайті ви можете ознайомитися із асортиментом б/у товарів різних видів – холодильників, плит, пральних машин, генераторів, обігрівачів, а також велосипедів, телевізорів, смартфонів тощо. Великим плюсом до замовлення може стати доставка по Києву та області, щоб ви змогли отримати пристрій цілим та непошкодженим.

Якщо ви бажаєте продати пристрій домашнього вжитку, то зробити це вигідно із компанією «Сервіс-Холод Київ». Ми забезпечуємо якісну та вигідну співпрацю і тому ви можете бути впевнені у своєму виборі!