Код товару:
Послуга заміни термостату
В наявності
800 ₴

Якщо ваш холодильник вже не справляється з головною функцією, переморожує в холодильному відділенні (замерзають продукти), або просто перестав вмикатися, відбулася поломка терморегулятора, обов'язково залишайте свою заявку на сайті компанії «Сервіс-Холод». Наші фахівці виконують швидку та якісну заміну цієї деталі на холодильниках різних марок (імпортних, у тому числі). Обов'язково дамо гарантію на виконану роботу. Головна мета – точна діагностика, можливість вибору аналогів терморегуляторів та все це за адекватну вартість. Так ваш холодильник знову порадує надійною та безперебійною службою.

Основні функції терморегуляторів (термостатів)

Терморегулятор – та деталь холодильника, від якої залежить його робота. Він дає команди, коли необхідно вмикатися та вимикатися, підтримуватиме вибраний рівень температури в холодильній камері. Якщо терморегулятор якісний, він прослужить набагато довше електроніки, виконуватиме аналогічні функції. Після заміни заводського терморегулятора наші фахівці встановлять його сучасну модель з урахуванням марки самого холодильника, повністю несуть відповідальність за виконану роботу, якість і довговічність самого терморегулятора.

Якщо ви вирішили відразу не усувати проблему, а відкладаєте її «на потім», то через некоректну роботу терморегулятора зламаються інші деталі (зокрема і мотор-компресор). У такому разі без дорогого ремонту не обійтися.

Ремонт холодильника Як замінити термостат: особливості

Після оформлення заявки наші фахівці приїдуть до вас додому з усіма необхідними інструментами та запчастинами. Вам не доведеться транспортувати велику побутову техніку до сервісного центру. Після вашого звернення не доведеться чекати довго, адже протягом 2 годин до вас обов'язково під'їдуть. За бажанням самого замовника можна підібрати зручний час чи дату виїзду.

Для визначення несправностей проводиться повна діагностика холодильника. Вона є абсолютно безкоштовною! Як правило, всі роботи із заміни та терморегулятора та його подальше налаштування виконуються за один візит майстрів. Компанія «Сервіс-Холод» може запропонувати вам кілька варіантів терморегуляторів безпосередньо під вашу модель холодильника, але із заводськими налаштуваннями. Це чудова можливість зменшити витрати, зберегти кошти, але не на шкоду самому холодильнику. Після завершення ремонту ви отримаєте документ про якість наданої послуги, гарантійні талони, де буде вказано перелік виконаних робіт. Серйозний підхід, величезний досвід, використання якісних оригінальних запчастин та деталей, оперативність, відповідальність – наші переваги.

Як оформити заявку та викликати майстра для заміни терморегулятора у Києві?

Скористайтеся можливістю замовити зворотний дзвінок або самі зателефонуйте за вказаним номером. Можна перейти на сайт фірми, заповнити бланк в онлайн-режимі. Далі вкажіть адресу та чекайте на приїзд спеціалістів. Ми допоможемо відновити роботу холодильника в обмежені терміни. Вартість уточнюйте за телефоном. Вона формується з урахуванням моделі побутової техніки та складності поломки.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.