Код товару:
Послуга заміни компресора
В наявності
3000 ₴

Компресор – найважливіша деталь будь-якого холодильника. Стрибки напруги, інтенсивна експлуатація можуть відбитися на його стані, внаслідок чого і трапляються поломки. Ремонт цієї деталі часто недоцільний, тому що коштуватиме занадто дорого. Вірне рішення - це виклик фахівців, які виконають якісну діагностику та заміну компресора, якщо знадобиться у холодильнику на новий. Перед майстрами складне завдання, адже доведеться не просто знімати і ставити на місце деталь, а ще перевірити систему на витік фреону, продувати азотом, міняти осушувач фільтр, вакуумувати всю систему, заправляти її фреоном. Це головна причина того, чому без допомоги експертів не обійтись. Компанія «Сервіс-Холод» пропонує свої послуги у цій сфері. Оперативна та відповідальна робота досвідченої команди – запорука довговічної служби вашого холодильника після ремонту. Ми змінимо зламаний компресор з урахуванням марки вашого холодильника. Оформляйте свою заявку на сайті компанії, або телефонуйте:

Заміна компресора в холодильнику liebherr, bosch, samsung, lg, ardo, gorenje, zanussi, nord, atlant, ariston, indesit (Київ): етапи

Наші спеціалісти спочатку діагностують ваш холодильник. Продзвонюються обмотки компресора, проводяться виміри споживаного струму, проводяться роботи з перевірки на витік. Далі знімається неробочий компресор. Продувається система, змінюється фільтр, після чого встановлюється новий компресор вже із заправним штуцером. Капілярна трубка теж обрізається з відривом 2-3 див від осушувача. Після вакуумування проводиться заправка за вагами газом R-600a або R-134a/ R-12 в точній кількості +-1гр.

Ще один етап - запуск нового компресора. Майстри точно стикують трубки холодильника, місця стикувань запаюють.

Відповідальний етап роботи – заміна осушувача (фільтра). Він не дасть олії, дрібним часткам потрапити до капілярних трубок.

Переваги співпраці з компанією «Сервіс-Холод Київ»

  • Ми виконуємо заміни компресорів у холодильниках від вітчизняного виробника та іноземних брендів;
  • виклик майстрів безкоштовний. Вам не доведеться самостійно вантажити холодильник на машину, перевозити його до сервісного центру. Це економія часу, грошей;
  • ми здійснюємо виїзди по Києву, області до 22-ї години, перерв немає;
  • на встановлені деталі обов'язково надаємо гарантійні талони;
  • на свої послуги пропонуємо адекватні ціни;
  • несемо повну відповідальність за якість роботи та її надійність;
  • колектив компанії - фахівці з величезним досвідом, знавці своєї справи.

Як дізнатися, що заклинив компресор. Ремонт холодильника від Serviceholod.

Якщо ви знаходитесь в Києві і ваш холодильник не морозить, компресор намагається запуститься і глухне, або вибиває пробки, або гуде не так як зазвичай після чого чути характерне клацання, то напевно згорів компресор. Через сильне зношування компресора холодильник може працювати без перерви, зовсім не відключатися, а в камерах температура залишається досить високою.

На вартість заміни компресора впливає марка самого холодильника та складність виконання роботи. Отримайте безкоштовну консультацію та детальну інформацію від наших менеджерів за телефоном. Виклик майстра нашої компанії по Києву коштує від 100 грн + оплата за роботу. Після заміни компресора ваш холодильник запрацює як новий.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.