Код товару:
AC0820
В наявності
4300 ₴

Уживаний очищувач повітря Phillips AC0820 можливо придбати за низькою ціною в інтернет-магазині компанії «Сервіс-Холод Київ».

Чудовий пристрій для очищення повітря допоможе попіклуватися про свіжість в будинку та уникнення вірусних мікроелементів, бруду, алергенів тощо.

Габарити очищувача – 250/250/367 мм. Пристрій досить енергозбережливий і використовує 20 Вт на добу при максимальному навантаженні. Напруга – 220-240 Вт. Коефіцієнт чистого повітря – 190 м³/год. Розрахований на примішення до 48 кв.м. Може працювати при мінімальному режимі гучність 19 дБ. Має різні режими роботи: автоматичний, турборежим, режим сну. З цим пристроєм ви можете не хвилюватися про якість повітря, адже очищувач попіклується про нього і усуне всі непотрібні речовини.

Замовити його ви можете легко, просто скомунікувавши з нами у доступних месенджерах. Ми надаємо професійну консультацію з будь-яких питань. Також ви можете переглянути безліч товарів – побутової техніки на різний смак і потребу. Якщо ж вам потрібен ремонт, не зволікайте з рішенням і телефонуйте надійному майстру із «Сервіс-Холод Київ», який виїжджає на виклик по місту та області й усувать всі неполадки з пристроями. 

Питань: 0

Немає питань про цей товар.