Код товару:
AC1715
Виробник:
Philips
В наявності
5400 ₴

Уживаний очищувач повітря Philips AC1715 стане для вас надійним партнером у боротьбі із забрудненнями атмосфери від мікрочасточок алергенів, пилу та диму. Ви будете вдихати свіже, чисте й зволожене повітря, корисне для організму людини. Пристрій буде корисним, особливо коли в будинку хтось захворів. Тоді очищувач буде боротися із вірусами у повітрі й фільтрувати його. Для цього потрібно лише натиснути кнопку і за 10-15 хвилин атмосфера у домі буде сприятливою. За допомогою додатку на смартфон можна регулювати інтенсивність роботи очищувача повітря.

Габарити – 486/273/273. Надзвичайно енергозбережливий пристрій, максимальна затратність – 27 Вт. Напруга 100 – 240 В. Коефіцієнт подачі чистого повітря – 300 м³/год.  Розраховані на великі приміщення до 78 кв.м. Може прауювати безшумно, якщо ви вмикаєте на ніч. Для цього відрегулюйте режим роботи у додатку до пристрою.

На сайті компанії «Сервіс-Холод Київ» ви знайдете ще багато пропозицій стосовно різної техніки домашнього вжитку б/у, яка стане вам у пригоді. Також ми займаємося скупкою непотрібних пристроїв – від смартфонів до холодильної техніки. Звертайтеся до нас і отримуйте користь від своєї техніки. 

Питань: 0

Немає питань про цей товар.