Якщо хоч одна деталь холодильника ламається, то про його злагоджену та довговічну роботу варто забути. Так вентилятор хоч і не є основним елементом, але він вплине на виконання основних функцій. У старих холодильників їх не було, але могли встановлюватись спеціальні вбудовані елементи, які монтувалися в моделі з функціями авторозморожування. Вентилятор швидко охолоджував продукти, якщо вони розміщені в камері. Він мав розподіляти холодний повітряний потік у всій камері.

Якщо вентилятор у вашому холодильнику зламаний, то краще звернутись до компанії «Сервіс-Холод Київ». Тут можна придбати будь-які комплектуючі, запчастини, деталі до побутової техніки за прийнятною вартістю. Завдяки наявності великого складу інтернет-магазину ви зможете легко підібрати потрібну техніку або запчастину до неї з гарантією. Робочий вентилятор – це запорука свіжості їжі. Зв'яжіться з консультантом компанії Viber для оформлення заявки. Уточніть модель холодильника, параметри вентилятора, щоб вам показали оптимальні варіанти. Це швидко та легко!

Як оформити замовлення на купівлю вентилятора?

 1. Просто використовуйте робочий вайбер, щоб описати спеціалісту характеристики деталі, що цікавить. Можете сюди скидати фото згорілого вентилятора, щоб вам знайшли оптимальну заміну.
 2. Коли вибір зроблено, додайте товар у кошик і приступіть до його оплати.
 3. Напишіть адресу доставки. Всі! 

На сайті компанії завжди можна замовити ремонт побутової техніки, скуповування та утилізацію, а також оформити оренду на необхідний для себе термін, придбати комплектуючі та запчастини до холодильників різних брендів з гарантією.

вентилятор для системы no-frost Киев

Вентилятор: призначення та принцип роботи

Основною функцією такої деталі холодильника є створення циркуляції повітря в камері, морозилці. Вентилятор повинен забирати вологу, витягувати газ. Потік теплого повітря рухатиметься між трубками у випарнику від впливу сильного напору. У процес він охолоне, волога осяде на радіатор. Завершальний етап – надходження газу назад у камеру.
 
Вентилятор холодильника забезпечує наступне:

 • процес охолодження продуктів, їх заморожування;
 • він розподіляє температуру у камері;
 • робить повітря більш свіжим;
 • Не дає конденсату накопичуватися на стінках відсіків.

Причини поломки вентилятора

Основні компоненти вентилятора - вал, пропелер, моторчик. Як захисний елемент тут використовується плавкий запобіжник. Таймер відтайки відповідає за запуск вузла. Якщо сталася поломка, то основними її причинами бувають такі:

 •  пропелер покрився інеєм, льодом. Обертання припиняються;
 • зламався моторчик. Це трапляється через перегрівання, дефекти обмотки;
 • перегоріли контакти, збій у роботі електроніки. Немає сигналу запуску;
 • деформувався вал, відбулася його поломка. 

Іноді ламаються лопаті, тому що виготовлені з неякісного пластику. Несумлінні виробники намагаються заощадити, тому використовують поганий матеріал, який ламається та тріскається. Про обертання вузла годі й казати.
 
«Сервіс-Холод Київ» - компанія, яка береться за ремонт будь-якої складності. Заміна вентилятора буде проводитись на найвищому рівні. Після детальної діагностики можна визначити характер несправності, вжити заходів щодо її усунення. Наші майстри мають всі інструменти, запчастини, деталі по собівартості. Ваш холодильник функціонуватиме ще довгий час. Тепер не потрібно шукати дорогі нові аналоги, якщо є можливості придбати повністю відновлені бу. Вони випускаються із гарантією, забезпечать довгу службу вашої техніки.

Показано від 1 до 12 з 14 (всього сторінок: 2)