Код товару:
ND
В наявності
100 ₴

Якщо в холодильній камері температура не опускається нижче +10, то швидше за все в системі утворився витік фреону, при цьому морозилка майже завжди буде добре морозити, компресор працює без відключення, що тягне за собою вихід його з ладу, засмічення капілярної трубки і т.д.

У холодильній камері, у кутку може утворюватися брила льоду- це витік у випарнику холодильної камери.

Якщо ж і морозильна камера різко почала втрачати температуру, то швидше за все пропускає контур обігріву. Це не так страшно, адже контур можна забрати і заново заправити систему газом.


Вищесказане стосується холодильників із крапельною системою.


У системах no frost так само бувають витоку, але вони більш прості. І менше за фінансами.


Як ми боремося з цією проблемою та Київські ціни

 

Ми пропонуємо кілька варіантів ремонту. Іноді можна знайти текти та усунути, але найчастіше простіше і менш затратно встановити новий випарник.


Вартість даного ремонту складає в середньому 2000 гр + ви отримаєте 2 роки гарантії на випарник. Наші майстри використовують найновіше обладнання для точного пошуку та усунення проблеми та встановлюють якісні фільтри та заправляють «не китайський» фреон.


Якщо проблема серйозна і не терпить швидкого підходу і ви не готові чекати, поки ремонт завершиться, ми можемо забрати холодильник у майстерню і закінчити його там, в даному випадку вартість транспортних послуг може досягти 300 гр. а час збільшиться на кілька днів.


Усунення витоку фреону в холодильнику


Компанія «СЕРВІС ХОЛОД» в 2017 році успішно виконала 153 заявки з ремонту холодильників з даною проблемою, 86 були брендом Liebherr і 38 з яких вимагали транспортування в майстерню.


Телефонуйте нам зараз і ви залишитеся задоволені нашим обслуговуванням


Усунення витоку фреону в samsung, lg, liebherr, bosch, siemens, атлант та інших моделях

Питань: 0

Немає питань про цей товар.