Код товару:
для напитков
В наявності
9555 ₴

Б/в металева холодильна камера зі скляними дверима

Високоякісна металева холодильна камера з металевими полицями і на базі компресора Electrolux, яка здатна впоратися майже з усім, що ви можете на неї покласти. Хімічно стійкі антибактеріальні полички забезпечують довговічне зберігання жорсткіших речовин, таких як хімічні засоби для чищення тощо.

Частіше дані холодильні камери використовують як частину стратегії мерчандайзингу, щоб доповнити стелажі з іншими товарами та розбавити вид нудних полиць за допомогою холодильника з напоями. Також у деяких точках роздрібної торгівлі ці холодильні камери використовують для зберігання всякого роду молочної продукції та швидкопсувних товарів.

Міцна конструкція забезпечує безпечне зберігання, зберігаючи в хорошому стані предмети і сама камера залишається в хорошому стані. У нашому магазині є також інші варіанти холодильних камер у різних конфігураціях та розмірах для задоволення ваших приватних потреб або бізнесу.

Основні особливості цієї моделі холодильної камери:

  • Висока місткість – об'єм 500 літрів
  • Сучасний вентилятор запобігає застиганню повітря та появі неприємного запаху
  • Статичний тип охолодження
  • Економить електроенергію (A+)
  • Висока потужність – 500 Вт
  • Чотири зручні полички з можливістю зміни положення

Холодильна шафа низькотемпературна може використовуватися будь-якими торговими точками. Призначені для зберігання та продажу продуктів харчування, таких як води, соки, пиво та ін. Двері з міцного скла, що обігрівається, не тьмяніє. Освітлюване рекламне табло вгорі та дві лампи внутрішнього освітлення. Випарник - алюмінієва трубка (плача стінка), краплинний.

Про нас

Наш магазин найбільш якісної та доступної техніки «Сервіс-Холод Київ» готує для вас кожен день нові пропозиції, щоб ви могли вибрати найбільш вдалий варіант. Ми дбаємо про наших клієнтів у різних сферах, тому і надаємо послуги з ремонту, обміну та продажу комплектуючих у Києві з доставкою по всій Україні.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.