Код товару:
ТИМ-01
Виробник:
Indesit
В наявності
280 ₴

Електронний таймер ТІМ-01 (застосовується в моделях з охолодженням морозильної та холодильної камери від одного випарника (No Frost, Full Frost, Total Frost, Індезит, Арістон).

Цикл відтайки - через 8 годин роботи компресора (час стоянки не враховується) Відтайка починається за умови - температура в морозильній камері не вище - 10С Закінчення відтайки - при температурі на терморелі +10С. Час відтайки залежить від кількості інею на випарнику.

Електронний таймер ТИМ-01Н При першому вмиканні холодильника, при досягненні температури в морозильній камері -10С, таймер входить в режим відтайки - іслалізується для контролю роботи системи відтайки. Відтаювання починається за умови - температура в морозильній камері не вище - 10С Закінчення відтайки - за температури на терморелі +10С. Час відтайки залежить від кількості інею на випарнику

Параметри для перевірки: - ручне встановлення режиму відтайки - час паузи - увімкнення холодильного режиму

Перевіряють у наступній послідовності:

При замкнутих контактах теплового реле, коли температура в морозильній камері нижче – 8 (+/- 5С) (для реле ТАБ –Т) або – 10 (+/- 3) (для COMBI-100 b 261N), натискають кнопку таймера. При цьому таймер повинен перевести систему NO FROST в режим відтайки (відключається компресор і включаються тени.

Від'єднують дріт термозапобіжника від комутаційної колодки, тим самим імітується розмикання контактів теплового реле, після цього якщо використовується таймер ТІМ-01 - компресор включається через 7 (+-3) хв.

Після цього відновлюють цілісність схеми холодильника. За потреби замінюють дефектний таймер 

Замовити доставку та встановлення таймера нашим сервісменом у Києві за низькою ціною

Питань: 0

Немає питань про цей товар.