Код товару:
Тепловая завеса Термия 4000 ТЗ Б/У
В наявності
2900 ₴

Теплова завіса Термія 4000 ТЗ

Тепло в будинку – це один із важливих факторів у житті кожної людини. Для отримання даного блага люди використовують різноманітні пристрої та пристрої. Найоптимальнішими в наші дні є обігрівачі. Саме такою ми хочемо запропонувати Вам - це теплова завіса Термія 4000 ТЗ бу, яка має відмінні характеристики і дуже компактна, і зручна під час експлуатації. На нашому сайті «Сервіс-Холод» Ви зможете підібрати для себе будь-яку техніку у працюючому стані та за доступною ціною.

Ця модель має велику перевагу:

  • Підтримка оптимальної температури приміщення, що збільшує ефективність опалювальної системи взимку та роботу кондиціонера влітку;
  • Запобігання появі протягів;
  • Захист від вітру, пилу, комах та вихлопних газів;
  • Економія на оплаті комунальних послуг.

Дана система працює від мережі 220 В та має номінальну потужність 2кВт. Монтаж проводять у прийомах висотою не більше 1,5 метра, щоб повітря зовні не проникало всередину приміщення. Також теплову завісу Термія 4000 можна встановити над внутрішніми дверима. Це дозволить зменшити втрати тепла та зберегти сприятливу температуру в приміщенні, де часто відчиняються двері. А ось при зачинених дверях вона працює на рівні зі стандартним обігрівачем і може обігріти приміщення з невеликою площею.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.