Код товару:
Jetsystem 1200
В наявності
3990 ₴

На фотографії ви бачите пральну машинку Zanussi Jetsystem 1200 б/в.

  • Вона знаходиться в досить гарному стані, повність робоча та укомплектована.
  • Розміри: ширина – 60 см, висота – 85 см, глибина – 58 см.
  • Номінальне навантаження сухої білизни – 5 кг.

Zanussi Jetsystem 1200  задовольнить усі вимоги до ефективного прання білизни з еокномними витратами води, електроенергії та миючих засобів.

Якщо у Вас невелика кількість білизни, то на панелі можна знайти спеціальний економний режим. Кількість води при цьому регулюється автоматично, залежно від кількості білизни та типу тканини.

На панелі управління є безліч режимів і програм (попереднє і швидке прання, додаткове полоскання та інші), особливими з них: кнопка «Пам'ять» (зберігається режим прання, що найчастіше використовується), «відкладений старт» (можна відкласти початок роботи машинки на будь-який час доби), також є можливість вибрати температуру, швидкість віджиму та спеціальну програму для бавовни.

Особливості Zanussi Jetsystem 1200: балансувальна система для стійкості пральної машини під час віджиму та автоматичне охолодження води прання до 60 С перед зливом, щоб запобігти деформації труб домашньої каналізаційної системи. Віджимання до 1200 об/хв, що не залишить на вашому одязі жодної лишньої краплі води.

Також, на панелі є дисплей «Час до кінця» (де відображається інформація про прання та час до завершення роботи).

Janussi Jetsystem 1200 хороша, бюджетна пральна машина, яка довго служитиме Вам та радуватиме свого господаря.

"Сервіс Холод" Київ обирає лише якісну б/у техніку для своїх клієнтів. Яка проходить повну діагностику і отримує гарантію для майбутнього власника.

Ми надаємо послуги з обміну, ремонту та продажу пральних машин б/у та запчастин до них.

Для контакту з нами, зв’яжіться з нашими менеджерами у Вайбер, Телеграм або Ватссап.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.