Код товару:
WF – F861
Виробник:
Samsung
В наявності
10540 ₴

Перед вами б / у пральна машина Samsung відомої моделі WF - F861. Ми впевнені, що даний корейський бренд не потребує зайвої похвали або переліку його особливостей, адже всі знайомі з ним і чули про високу якість його виробів і збірки. Напевно у вашому будинку знайдеться хоч один прилад від цього виробника.

Samsung WF - F861- вузька пральна машина з фронтальним завантаженням, яка має безліч функцій, режимів і інших особливостей. У неї є всі найнеобхідніші функції прання: шерсть, делікатне прання, ручне, полоскання плюс віджимання, повсякденний режим, тільки віджимання і коротка програма для швидкого прання.

Крім того, дана модель має такі особливості, як відкладений старт. Якщо ви хочете почати прання в зручний для вас час, просто налаштуйте необхідну програму та встановіть таймер.Якщо у вашому будинку є маленький, допитливий карапуз, в нагоді стане функція захист від дітей.

Машинка навіть обладнана функцією – нічний режим.

Всі  програми і режими можна регулювати на електронному дисплеї.

З особливостей цієї машини можна виділити керамічний нагрівач, який відрізняється від звичайного нагрівача тим, що згідно з дослідженнями Samsung, керамічний нагріваючий елемент може прослужити близько 10 років, не вимагаючи заміни. А це дорівнює розрахунковому терміну служби самої пральної машини.

Такий підхід говорить про турботу про своїх клієнтів з розрахунком на підвищення довіри і поваги до бренду. Також присутня технологія Silver Nano - антибактеріальна обробка і стерилізація білизни і води при всіх циклах прання і полоскання

Також, пральна машинка Samsung WF - F861 обладнана іункцією Fuzzy Logic: вона здатна самостійно задати всі необхідні параметри прання: обсяг води, швидкість обертання барабана, час циклу і т. д. Система функціонує за рахунок безлічі датчиків, які розташовані в баку.

Пральна машина має розміри 84,4х59,8х40,4 см (ВхШхГ), вага 61 кг, клас енергоефективності А.

Магазин «Сервіс-Холод» Київ завжди до ваших послуг. Ми надаємо послуги з обміну, ремонту та продажу пральних машин б/в та запчастин до них.

Для контакту з нами, зв’яжіться з нашими менеджерами у Вайбер, Телеграм або Ватссап.
Питань: 0

Немає питань про цей товар.