Код товару:
СМА 60С108 серии OPTIMA CONTROL
В наявності
6620 ₴

Пральна машина ATLANT SMA 60С108 серії OPTIMA CONTROL від надійного білоруського виробника. Це модель машин-автомат з механічним блоком управління та дисплеєм індикації.

Пральна машинка розрахована на завантаження загальною вагою до 6 кг, віджим 1000 об / хв, клас енергоефективності А +. Глибина машинки 565 мм.

Дверцята люка відкриваються на 180°, що буде зручно для будь-якої господині.

Це дуже економічна (50 літрів води на прання) машина з безліччю програм і функцій.

ATLANT SMA 60С108 має цілих 13 програм: бавовна, синтетика, вовна, шовк, інтенсивне прання, видалення плям, спортивний одяг, спортивне взуття, ополіскування, віджим, злив, експрес-прання та ручне прання.

Окрім цього, вона має безліч додаткових функцій: попереднє прання для видалення значних забруднень, зупинка з водою в баці, щоб виключити кінцевий віджим, забезпечення легкого подальшого прання і додаткового полоскання.

Велика кількість систем захисту: від перепадів напруги в електромережі, електронний контроль дисбалансу (захищає від підвищених вібрацій і шуму), блокування дверей від відкриття в процесі роботи, примусове зниження температури миючого розчину при зливі в каналізацію до температури 60 градусів за Цельсієм і контроль піноутворення.

Зручний блок управління, стабільна робота при напрузі мережі від 170 до 255 В, нагрівач і барабан з високоякісної нержавіючої сталі, поліпропіленовий бак, система видалення залишків води, функція САМОДІАГНОСТИКИ, контроль піноутворення, витрата води і електроенергії в залежності від тканини і кількості білизни.

Дана пральна машина користується популярністю, так як є відносно новою моделлю, яка не має аналогів серед тих же машин по відношенню до ціни / якості / функціональності. Надійна і якісна модель з великою кількістю позитивних відгуків і практично без нарікань.

Тільки в нашому магазині «Сервіс-Холод Київ» ви можете купити найякісніші пральні машинки б / у за адекватну ціну.

Також, наша компанія надає послуги із ремонту пральних машин, їх обслуговуванню, обміну по системі трейд-ін, продажу запчастин до пральних машин усіх марок.

Для контакту з нами, зв’яжіться з нашими співробітниками у Вайбер, Телеграм або Ватссап.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.