Код товару:
Snaige
В наявності
620 ₴

Зламався холодильник Snaige у Києві? Хочете замінити компресор, термостат, реле, чи заправити фреоном? Майстри з компанії «Сервіс-Холод» Київ ефективно та швидко вирішать вашу проблему. Не потрібно наймати вантажників, транспортувати велику побутову техніку до сервісних центрів та платити додатково і за такі послуги. Телефонуйте нам, залишайте свою заявку на сайті, просто чекайте на приїзд спеціалістів у себе вдома. Ми усуваємо несправності різного рівня складності у Києві, області. Основні переваги нашої роботи – використання сертифікованих інструментів і деталей, повна безкоштовна діагностика холодильника, оголошення точної вартості ремонту. Ми пропонуємо максимально вигідні умови для своїх клієнтів, надаємо всі гарантії, виключаємо потребу у повторному ремонті.

Причини поломок холодильників Snaige Київ

Холодильники Snaige споживачі високо оцінюють завдяки рівню надійності, безперебійній роботі. Тут встановлена якісна електротехнічна та електронна система, міцний компресор. Одна особливість: подібні агрегати розраховані на експлуатацію в європейських умовах, коли немає перепадів в електричній мережі, є контури заземлення. Чому може знадобитися ремонт холодильника Snaige? Він виходить з ладу через неправильний монтаж та експлуатацію, розморожування, за відсутності автоматичних переривників, стабілізаторів. Також причиною поломки може бути механічне пошкодження контуру, перегрівання компресора. У результаті користувач помічає протікання, повне відключення агрегату, нехарактерну роботу, шум. Не намагайтеся усунути поломку самостійно, оскільки так можна пошкодити справні деталі, збільшити вартість ремонту. Без спеціальних інструментів, досвіду краще доручити усі фахівцям.

Порядок роботи та переваги сервісного центру (Снайге)

Після Вашого дзвінка наша команда приїде за адресою. Перший етап – це діагностика холодильника Snaige. На цій стадії визначається причина поломки та варіанти її усунення. Клієнт дізнається точну вартість ремонту та прийме остаточне рішення. Співробітники компанії «Сервіс-Холод» Київ застосовують у роботі лише перевірені матеріали, інструменти та брендові запчастини. Вони мають чимало знань та досвіду, тому без проблем дозаправлять холодильник фреоном, поміняють компресор, пропаюють електронні плати, допоможуть з іншими несправностями. Ми намагаємося зробити так, щоб витрати клієнта були мінімальними. Якщо міняти зламані запчастини недоцільно, ви про це відразу ж дізнаєтеся. Якщо через час деталі, які встановлять наші майстри, теж зламаються, вони знову поміняють їх безкоштовно за гарантією.

Якщо ви замовите ремонт вдома, то виклик майстрів та діагностика будуть абсолютно безкоштовними. Фахівці приїдуть у той час, який буде зручним для вас. На всі встановлені запчастини клієнт отримує гарантійні талони. Відсутність прихованих платежів – приємний бонус. Після завершення ремонту вам розкажуть про правила подальшої експлуатації.

Трохи про сам бренд

SNAIGE – відома литовська компанія, яку заснували у 1963-му році. Холодильники її виробництва приваблюють дизайном, зручною організацією внутрішнього простору. Вони оснащуються новими технологіями, є довговічними. При правильній експлуатації, установці ремонт може не знадобитися.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.