Що робити, коли акумулятор у вашому автомобілі ще працює, проте не так, як би вам того хотілося? Або ви розбираєте свою машину й плануєте підзаробити на його деталях. У такому випадку продаж автомобільних акумуляторів можна легко здійснити через компанію «Сервіс-Холод Київ». Ми скуповуємо непотрібні акумулятори в робочому стані для будь-яких автомобілів.

Які акумулятори скуповує «Сервіс-Холод Київ»?

Ми зацікавлені в купівлі автомобільних акумуляторів як великої, так і малої ємності до будь-якої марки машини й габаритів. Головне, щоб вони були в гарному робочому стані.

-        Кільцеві акумулятори. У них чудовий рівень саморозряду, до того ж вони довго зберігаються.

-        Гібридні акумулятори. Непогано тримають заряд батареї.

-        Лужні акумулятори. Добре витримують мінусові температури, проте мають меншу напругу.

-        Літій-іонні акумулятори. Добре тримають заряд, мають значну ємність, проте погано витримують низькі температури.

Кожен тип по-своєму цікавий і достойний уваги. Важливо: перевіряйте свої акумулятори перед продажем на наявність пошкоджень, якість роботи та час підзарядки. Це суттєво впливає на їхню ціну.

Які акумулятори не підходять для продажу?

Варто звертати увагу на автомобільний акумулятор, який ви збираєтеся продати. Розглянемо, які ж акумулятори ми не скуповуємо:

-        Акумулятор у поганому стані. Тут не важко здогадатися, що такий акумулятор мало кому потрібен.

-        Якщо акумулятор повністю розряджений і не набирає заряд, його також не приймають, тому що користі від нього не буде ніякої.

-        Якщо в акумулятора розірвані банки, його заряд набиратися не буде.

-        Якщо акумулятор не заряджається.

-        Якщо акумулятор зовсім не тримає заряд.

                                                                               Що ми пропонуємо?

Компанія «Сервіс-Холод Київ» скуповує автомобільні акумулятори в робочому стані тільки на вигідних для вас умовах! Ми звикли до чесної співпраці й взаєморозуміння з клієнтами. Наша компанія виплачує гідну суму грошей за ваш пристрій і всі залишаються задоволеними.


Переваги продажу автомобільних акумуляторів компанії «Сервіс-Холод Київ»

1.    По-перше, процес продажу не займе багато вашого часу. Вам потрібно всього лише зв’язатися з менеджером компанії «Сервіс-Холод Київ» для того, щоб домовитися про послугу, надати інформацію про стан автомобільного акумулятора. Ви можете домовитися про демократичну ціну за ваш пристрій, яка задовольнить вас.

2.    По-друге, ви можете підзаробити. Якщо ви продаєте автомобільний акумулятор від свого автомобіля нашій компанії, то зможете заощадити значну суму грошей, щоб придбати новий пристрій.

3.    По-третє, ви можете позбутися непотрібного і звільнити місце у своєму гаражі, ще й зробити це вигідно.

4.    Також ви зробите добре діло, адже іншим користувачам буде цікава пропозиція купівлі уживаних акумуляторів для використання у власних цілях.

Наш сервіс працює на клієнтоорієнтованості й взаємодовірі, тому не пропустіть цей шанс!

А на нашому сайті наявна ще велика кількість пропозицій з купівлі різної техніки за найкращими цінами в Києві й області.