Чим коротко займається компанія? Це надійний та затребуваний помічник у ремонті, продажу б/у побутової техніки та комплектуючих, запчастин, деталей до неї. 14 років на ринку, величезна кількість задоволених клієнтів, асортимент магазину, що регулярно розширюється, наявність особистого складу, використання свого обладнання, авто та інструментів дозволяє компанія утримувати лідируючі позиції у своєму сегменті.

Переваги співпраці:

  1. Швидкий зв'язок із консультантом по вайберу. Клієнт просто скидає фото зламаної техніки чи запчастини, йому допомагають підібрати гідні варіанти заміни. Тут ви легко здійсните покупку недорогої, але повністю робочої бу техніки, деталі з урахуванням конкретної її марки, комплектуючі. Вам нададуть фото, ціни, озвучать короткий опис, після покупки обов'язково дадуть гарантію.


  1. Компанія працює до 21-00 години щодня. Жодних вихідних, свят та перерв. Заявки обробляють досить швидко.

  1. Наявність свого складу з запчастинами, велика кількість інструментів та професійного обладнання. У розпорядженні нашої компанії завжди є свої вантажні авто. Так ремонт будь-якої складності фахівці виконають максимально швидко та надійно.

  1. Наша компанія - це широкий спектр послуг. У нас завжди можна замовити як ремонт холодильників та ін., так і оренду побутової техніки для дому, утилізацію своєї непотрібної техніки, оформити скуповування, діагностику, перевезення. Якщо хочеться купити будь-який товар з інтернет-магазину, він матиме гарантію, актуальну ціну, прослужить вам ще довго.

  1. На сайті часто публікуються акції пропозиції. Поспішайте ними скористатися, щоб придбати кілька одиниць техніки за ціною однієї.

Ремонт холодильників бу, продаж запчастин, деталей до них – головний напрямок діяльності «Сервіс-Холод Київ». Саме з нього компанія розпочала розвивати свій бізнес, розширюючи спектр послуг по всій Україні. На сайт додається тільки та БУ побутова техніка, яка є повністю робочою, має гарантії. Для студентів, людей, які проживають на орендованій квартирі, особливо актуальна послуга оренди. Вони можуть взяти будь-яку побутову техніку із асортименту магазину на тимчасове користування за мінімальною ціною.

 

Скупка бу побутової техніки в Києві – вигідна пропозиція для сучасної людини, яка цінує свій час та нерви. Після оформлення заявки фахівці компанії здійснюють виїзди за адресою, оглядають ваш холодильник, пральну машину та ін., пропонує адекватну ціну. Розрахунок клієнти отримують дома. Не потрібно шукати потенційного покупця, торгуватись, розміщувати оголошення на різних ресурсах, у газеті.

Чому ремонт із нашою фірмою – вигідно?

  • це злагоджена робота команди фахівців, які завжди готові прийняти заявку від клієнта, позбавивши його очікування своєї черги та інших незручних моментів;
  • свій особовий склад із запчастинами, деталями, брендовими комплектуючими. Завдяки величезному асортименту навіть найскладніший ремонт майстер виконає на максимально якісно, швидко і надійно;
  • обов'язкова гарантія на виконану роботу. Це підтвердження того, що співробітники компанії цінують кожного клієнта, відповідально ставляться до виконання своїх обов'язків. Кожен проведений ремонт підкріплюється гарантійним талоном;
  • часті акції пропозиції, регулярне оновлення асортименту, доступна цінова політика;
  • свої вантажні авто, європейське обладнання, брендові інструменти разом із величезним досвідом – це все забезпечить якісну та продуктивну співпрацю.

«Сервіс-Холод Київ» - ваш помічник у виборі найкращої бу побутової техніки, її ремонті та оренді.