Київ, проспект Науки 119-Б
Наша адреса
Наші клієнти пишуть сюди:

Час роботи: пн-пт з 9:00 - 18:00

Ремонт холодильника SNAIGE RF 310 - Видалення контуру обігріву дверей.

  • 17.11.2022

Компанія «Сервіс-Холод Київ» вже понад 14 років успішно займається ремонтом холодильників, продажем та орендою побутової техніки бу та продажем запчастин для холодильників будь-яких торгових марок.

Один з основних видів нашої діяльності полягає у ремонті холодильників будь-якої складності та будь-яких виробників. Через умілі руки наших майстрів проходить понад 1000 холодильників щорічно, тому ми досить швидко визначаємо поломки будь-якого рівня і також швидко допомагаємо нашим клієнтам їх усувати.

Сьогодні в умілі руки майстрів нашої компанії потрапив холодильник бу – SNAIGE RF 310.

Холодильник перестав холодити, як визначити причину.

Причина звернення клієнта: холодильник перестав холодити.

З такою проблемою у роботі холодильної камери будь-якої марки може зіткнутися кожен.

Варіантів рішення кілька: звернутися до професійного майстра або спробувати розібратися із проблемою «чому холодильник перестав холодити» самому.

Якщо ви більше довіряєте професіоналам, і хочете знайти якісний ремонт холодильників, фахівці нашої компанії швидко розберуться з причиною поломки вашого холодильника і якісно її усунуть.

Для того, щоб ми могли допомогти вам просто відправте свою заявку до Вайбера.

Якщо ж ви хочете спробувати відремонтувати холодильник самотужки, цей матеріал може бути вам корисний.

Як полагодити холодильник самому?

Отже, що робити, якщо холодильник SNAIGE RF 310 перестав холодити і як полагодити такий холодильник самому, без виклику майстра?

Давайте розберемося разом.

У сьогоднішньому огляді ми спробуємо максимально просто пояснити і показати вам можливі причини таких поломок.

Насамперед, змушені помітити, що ця проблема виникає у кожного третього холодильника марки Snaige, якщо в роботі він перебуває понад 10 років.

Одна з найпопулярніших таких поломок: перестає працювати холодильна камера окремо або ж поломка відбувається одночасно або по черзі і в холодильній, і в морозильній камері.

У випадку, описаному сьогодні, клієнт звернувся з проблемою: холодильник SNAIGE RF 310 гуде і не холодить, перестала працювати холодильна, а за нею морозильна камера.

Для початку, визначаємо причину поломки, щоб зрозуміти, ступінь складності та тривалість потенційного ремонту холодильника.

Отже, знайома ситуація, коли ваш один компресорний холодильник чудово виконує свої функції багато років, компресор працює без проблем, але по-техеньку температура в морозильній і холодильній камері починає підвищуватися і, в результаті, перестає охолоджуватися зовсім, а за підсумком ще й починає текти ?

Якщо ви зіткнулися з такою самою проблемою, давайте шукати її джерело.

Як визначити причину поломки холодильника?

Який перший крок, щоб визначити причину поломки холодильника самому?

Знімаємо полиці верхньої камери холодильника та звертаємо увагу на його задню пластикову стінку, на якій знаходиться випарник.

Насамперед, рукою проходимо по всій задній панелі, трохи натискаючи і перевіряючи, чи немає здуття пластику. Якщо пластик на задній панелі холодильника здутий, ви легко це визначите, провівши таке просте обстеження, оскільки при натисканні рукою платик буде трохи «ходити».

Якщо така проблема виявилася у вашому холодильнику, найпростіше не займатися ремонтом такого холодильника, особливо якщо зовні його стан подібний до стану нашого холодильника, що буде детальніше видно на наступному фото.

У разі сьогоднішнього холодильника, пластик на його задній панелі не «ходить», із пластиною та випарником все добре, тому ми продовжили шукати проблему далі.

Наступним кроком, щоб визначити, чому холодильник перестав холодити, буде перевірка витоку по контуру обігріву дверей, так як холодильник досить давно знаходиться в експлуатації і за зовнішніми ознаками все вказує на цей вид поломки.


Якщо стан по периметру вашої холодильної та морозильної камери схожий на стан холодильника на нашому фото, то швидше за все проблема поломки лежить у контурі обігріву дверей.

Для перевірки цієї гіпотези відсуваємо холодильник від стіни і приступаємо до огляду його задньої частини.

Як визначити чи зламаний контур обігріву дверей холодильника?

Насамперед, звертаємо увагу на компресор.

У нижній частині компресора холодильника повинна бути заводська трубка.

Якщо на трубці є заклепування, як на фото вище, механічних втручань у її роботу не було.

Якщо ж ви виявите штуцер, як на автомобільних колесах, це означає, що холодильник раніше вже заправлявся і ремонтувався, і, швидше за все, робити його повторний ремонт немає сенсу.

Далі перемішуємо увагу на нижній правий кут: вхід у контур обігріву дверей. Якщо він виглядає, як на нашому фото, його раніше ніхто не чіпав і все, що нам потрібно зробити для усунення поломки: просто його заглушити.

Як зробити заглушку контуру входу в обігрів дверей самому, ми розглянемо в одному з наступних випусків.

Після процедури заглушки холодильник потрібно буде завакуумувати, заправити систему хладогентом (необхідні параметри вказані на компресорі та на наклейці всередині камери) і запустити. В ідеалі, звичайно, дати ще тиск та дати холодильнику добу постояти.

Безумовно, вартість такого ремонту досить висока навіть самотужки, тому тільки вам вирішувати, ремонтувати старий холодильник або вибрати новішу модель.

Яке рішення Ви не прийняли б, компанія «Сервіс-Холод Київ» допоможе в будь-якій ситуації.

Якщо ви хочете відремонтувати холодильник самотужки, ви можете знайти в нашому магазині потрібні запчастини для ремонту холодильника будь-якої марки.

Якщо ж ви більше довіряєте професіоналам та шукаєте надійну компанію з ремонту холодильників, ви завжди можете звернутися за якісним ремонтом до наших фахівців.

Якщо ж ви вирішили купити новий холодильник, але ціни в магазинах здаються високими, менеджери нашої компанії допоможуть вам вибрати холодильник бу в Києві на будь-який смак та бюджет.

Вибір завжди за Вами, а з усім іншим наші спеціалісти завжди допоможуть.

Просто надішліть свою заявку до Вайбера.