Київ, проспект Науки 119-Б
Наша адреса
Наші клієнти пишуть сюди:

Час роботи: пн-пт з 9:00 - 18:00

Ремонт плати керування в холодильнику Bosch KHKSUM44 у Києві

  • 19.04.2022

Ремонт плати керування холодильника у Києві

«Сервіс-Холод Київ» надійно, швидко та якісно виконає ремонт плати управління холодильника robert bosch та інших марок. Співробітники компанії визначать причину виникнення несправності, запобігають повторному її виникненню, виконають діагностику техніки. Надсилайте свою заявку на вайбер


Коли потрібний ремонт плати управління холодильника

  • Якщо два компресори не можуть одночасно увімкнутися, а ось один з них – без проблем.
  • Миготіння всіх індикаторів – перша ознака поломки.
  • Коли відчиняються двері холодильника, в камері починає блимати лампочка або зовсім не вмикається.
  • Жоден із індикаторів не горить.
  • Компресор починає працювати з посмикуванням, збоями, вимикається, перегрівається.
  • Двигун не запускається, а світлові індикатори блимають.


Усі перелічені ознаки свідчать, що час звертатися до сервісного центру і змінювати плату управління. Співробітники нашого сервісу добре знаються на холодильниках бренду Бош та багатьох інших, мають всі необхідні інструменти, прилади, запчастини. На подібний ремонт піде менше години, ваша техніка почне працювати з новою силою.

Особливості ремонту компанією "Сервіс-Холод Київ"

Фахівець перевірить стан компресора, підключить до реле двигуна дроти. Якщо плату пошкоджено, її знімають, везуть у майстерню або відновлюють безпосередньо при клієнті. Майстер визначить працездатність кожного модуля на платі, використовуючи у роботі осцилограф, спеціальні прилади. Вони допомагають знайти ті деталі, що згоріли. Потім плату після відновлення перевіряють на придатність. Якщо кожен її вузол функціонує без збою, далі виконується установка в холодильник Бош.

Скористайтеся стабілізатором напруги, щоб потім повторно не звертатися до сервісного центру з такою самою проблемою. Його призначення: вирівнювання напруги до нормальної позначки, коли ваша техніка не згорить.

Іноді замість рідних плат (вони відрізняються ціною) встановлюються модулі керування універсального типу. Завдяки ним компресор холодильника вимикатиметься, якщо температура в холодильнику перевищуватиме норму.

Підсумок

Плата управління, що зламалася, - не та причина, через яку варто продавати холодильник. Ця деталь без проблем ремонтується, якщо вчасно звернутися до фахівця. Переваги плат від бренду Bosch: ідентичність, відповідність стандартам, величезний вибір модифікацій, доступні ціни.

На сайті компанії є чудовий холодильник Бош із встановленою новою платою. Усього за 7400грн. Ви зможете купити чудову незамінну техніку для кухні.