Іноді у житті настає такий момент, коли все ніби горить у руках – проблеми на роботі, погане самопочуття, техніка ламається. Особливо неприємно, якщо в найбільш непідходящий момент підводять домашні «друзі» - холодильник, пральна машинка, бойлер тощо. Ні, ми не будемо радити вам психолога чи пропонувати купити заспокійливе. Ми лише допоможемо з ремонтом побутової техніки, адже знаємося на цьому і вже повернули спокій у сотні родин у Києві. Хто ж ми такі?

Про компанію «Сервіс-Холод Київ»

Ми – це команда фахівців із пристроїв домашнього вжитку. Компанія «Сервіс-Холод» функціонує у Києві та Київській області й забезпечує ремонтом зламані холодильники вже багато років поспіль. Ми надаємо гарантію на наші ремонтні роботи, тому тисячі користувачів довіряють нам і звертаються у разі потреби.

Проте, це ще не все. Компанія має інтернет-магазин уживаної техніки на будь-який запит – холодильники, пилососи, кавомашини, мікрохвильові печі, плити, обігрівачі, генератори, телевізори, ноутбуки, смартфони, фотоапарати та ще багато різних пристроїв, готових для використання в господарстві. Усі апарати проходять обов’язкову перевірку, тому не хвилюйтеся, що ви купите несправний прилад. Ми несемо відповідальність за всі свої товари. До того ж, це ще й чудова можливість зекономити на купівлі техніки, адже, наприклад, б/у холодильник коштує у два, а то й три, рази дешевше, ніж новий. Звісно, не всі характеристики зберігаються, проте основні функції наші прилади виконуватимуть на відмінно.

Зверніться до компанії «Сервіс-Холод Київ», якщо вам потрібно терміново продати свій предмет техніки домашнього вжитку. Ми викупимо його за найкращою ціною у столиці й зробимо все максимально швидко, щоб ви не витрачали багато свого часу й зусиль. При чому ви отримаєте солідну суму грошей і зможете витратити їх на те, що забажаєте.


Переваги співпраці з компанією «Сервіс-Холод Київ»

-        Ми виконуємо якісний ремонт швидко, як тільки можливо. Майстри не затримують роботу і не відкладають, а лагодять ваш пристрій в домовлені терміни.

-        Ми маємо великий склад запчастин, тому точно підберемо щось для вашого холодильника.

-        Ми за чесну співпрацю на найкращих умовах, адже цінуємо своїх клієнтів!

-        Ми зберігаємо ваш час і нерви й робимо все на найвищому рівні, щоб поломка вас більше не турбувала.

-        Ми працюємо за найдемократичнішими цінами, за яких ви не будете переплачувати.

-        Ми готові братися за найскладніший ремонт і доводити його до кінця, щоб не приносити вам ще більше проблем.

Найголовніше, що ми любимо свою роботу й виконуємо її на найвищому рівні, чим заслужили велику повагу та довіру клієнтів!

Скільки часу займає ремонт холодильників?

Час ремонту холодильника залежить від кількох факторів:

-        Складність поломки. Звісно, що більш складна поломка потребує великої кількості часу, щоб якісно виправити її  чи замінити якусь певну деталь і налаштувати пристрій на нову роботу. Проте якщо це невелика несправність, то ремонт зазвичай триває близько 1 – 1,5 години.

-        Тип замінюваних деталей. Якщо відбувається установлення великих матеріалів, то це буде довше, тому що потрібно спочатку її акуратно відімкнути, щоб не пошкодити важливі дроти, а потім так само обережно установити й підімкнути всі проводки.  Якщо це не значна деталь, то й часу витратиться не багато.

-        Час діагностики. Якщо відразу не зрозуміло, у чому ж проблема в механізмі, то проводиться додаткова діагностика для виявлення джерела несправності. Вона теж займає певний час, тому що саме від цього залежить професійний і якісний ремонт. Зазвичай діагностика займає приблизно пів години.

Ще один нюанс: здебільшого ремонт холодильних апаратів відбувається вдома у замовника і не потребує додаткового перевезення на базу спеціальної майстерні. Проте іноді вручну виявити проблему складно, особливо якщо вона серйозна. У такому випадку майстри можуть забирати ваш пристрій до ремонтної бази, де проводять ґрунтовну перевірку пристрою на різних етапах. Такий ремонт займає від 2-3 днів. За цей час майстри можуть краще роздивитися поломку й поставити нові деталі.

Щоб дізнатися приблизний час для ремонту вашого пристрою, проконсультуйтеся із менеджером компанії «Сервіс-Холод Київ». Надайте інформацію про поведінку вашого холодильника, а консультант зможе зорієнтувати вас за часом виконання роботи та ціною, хоча б приблизно, тому що в ході виконання замовлення ці дані можуть змінюватися.


Прейскурант на ремонтні роботи чи заміну деталей холодильників на Шулявській

Послуга

Ціна

Діагностика

від 200 грн

Заміна компресора

від 5200 грн

Заміна термостата

від 1200 грн

Ремонт плати управління

від 2400 грн

Заміна пускового реле

від 800 грн

Заправка фреоном, усунення джерела витоку

від 3400 грн

Ремонт дверей

від 1000 грн

Заміна вентилятора

від 1200 грн

Заміна таймера відтайки

від 1400 грн

Заміна запобіжника відтайки

від 300 грн

Заміна ТЕНу

від 2000 грн

Заміна випарника

від 3000 грн

Заміна дверних ручок

від 560 грн

Заміна петель

від 1700 грн

Заміна фільтрів

від 2200 грн

Заміна датчика

від 900 грн

 

Обирайте надійний сервіс і насолоджуйтеся роботою свого холодильника ще багато років!