Іноді у житті несподівано настає такий момент, коли ламається холодильник, що, звісно ж, приносить за собою багато незручностей, включаючи і псування продуктів, і додаткові витрати. Але не поспішайте купувати новий пристрій, якщо старий механізм дав збій. Найкращим рішенням у цьому випадку стане ремонт, який допоможе усунути негаразди, пов’язані з поломкою улюбленого пристрою. Як же отримати безпечний, а головне, вигідний, ремонт холодильника не за всі гроші світу – розкажемо в статті нижче.

Ремонтувати холодильник однозначно вигідніше, ніж купувати новий!

Так, це правда! Якщо досі не вірите, то ми беремося вас переконати.

1.    Якщо зіставити ціни на ремонт і купівлю нового холодильника, то навіть найкраще обслуговування пристрою вийде дешевшим. Поломка апарату може залежати всього від кількох деталей, які можна легко замінити, приклавши трохи зусиль і часу.

2.    Коли ви обираєте ремонт, то заощаджуєте й інші свої ресурси. Справа в тому, що ви витратите багато дорогоцінного часу на вибір підходящої за характеристиками, функціями, габаритами, стилем моделі, яка буде органічно вписуватися у ваш інтер’єр. Вам не потрібно буде думати про доставлення чи самостійне транспортування холодильника, що збереже ваші сили.

3.    Проблема зазвичай вирішується швидко і за кілька днів ваш холодильник працюватиме, як новенький.

4.    Не викидаючи ваш пристрій, ви знижуєте ризик випускання хімічних речовин з холодильника у довкілля та зменшуєте кількість відходів.

Ось ті найголовніші причини, які переконають вас у тому, що не варто одразу відмовлятися від свого улюбленого холодильника при найменшій несправності. Він ще може жити і працювати вам на благо багато років, якщо його трошки «підлатати» і надавати гідне технічне обслуговування і дбайливе піклування.


Що може включати в себе ремонт холодильника?

Робота холодильного апарата залежить від багатьох важливих елементів, тому якщо виходить з ладу один, то потрібно перевіряти й інші. Ми зібрали список комплектуючих матеріалів, які найчастіше зазнають ремонту:

1.    Компресор. Це один із найбільш важливих елементів холодильника. Саме він запускає в роботу всю систему й слідкує за правильною подачею холодного повітря, яке й створює відповідну температуру для зберігання продуктів довше. Якщо ж він зазнає несправності, то відбувається збій системи і оптимального охолодження вже не буде.

2.    Термостат. Цей елемент відповідає за керування температурними режимами, але якщо він зламаний, то правильного регулювання не відбудеться.

3.    Фреон. Якщо його не достатньо, система буде працювати не якісно й охолодження ви не побачите. Важливо слідкувати за рівнем холодоагенту і дозаправляти у разі його недостачі.

4.    Вентилятор. Він відповідає за циркуляцію повітря в камерах холодильника. Якщо ж відбувається його забруднення, то рівномірність охолодження буде втрачена.

5.    Модуль управління. Якщо холодильник на електронному керуванні і сталося якесь замикання в платі, то ви не зможете виставити потрібну температуру, вологість, функцію чи режим. Це може застопорити всю роботу пристрою.

6.    Система водопостачання. Якщо холодильник почав протікати, створюючи калюжу під собою, це може сигналізувати про проблеми з автоматичним водопостачанням. У такому випадку її прочищують або замінюють необхідні елементи.

Це тільки найчастіші види ремонту, які здійснюються при розборі холодильника. Звісно, що поломки можуть бути різних типів і масштабів, від чого і залежатиме кількість замінених деталей і, відповідно, ціна.

Приблизні ціни на ремонт холодильників біля станції метро Вокзальна у Києві від компанії «Сервіс-Холод»

Послуга

Ціна

Діагностика

від 200 грн

Заміна компресора

від 5200 грн

Заміна термостата

від 1200 грн

Ремонт плати управління

від 2400 грн

Заміна пускового реле

від 800 грн

Заправка фреоном, усунення джерела витоку

від 3400 грн

Ремонт дверей

від 1000 грн

Заміна вентилятора

від 1200 грн

Заміна таймера відтайки

від 1400 грн

Заміна запобіжника відтайки

від 300 грн

Заміна ТЕНу

від 2000 грн

Заміна випарника

від 3000 грн

Заміна дверних ручок

від 560 грн

Заміна петель

від 1700 грн

Заміна фільтрів

від 2200 грн

Заміна датчика

від 900 грн

 


Зручний сервіс біля метро Вокзальна у Києві

«Сервіс-Холод Київ» – компанія, яка забезпечує життя вашим пристроям. Ми ремонтуємо холодильники так, щоб ви могли і далі насолоджуватися їхньою роботою у повсякденні на довгі роки. Майстри відповідають за свою роботу й обов’язково надають гарантію на виконаний ремонт. Насправді, ми працюємо не лише в будинках і квартирах поблизу станції метро Вокзальна, а й по всьому Києву й області. Наші фахівці звикли виконувати якісний ремонт і запобігати появі нових поломок.

Також ми займаємося продажем уживаних технічних пристроїв. У наш асортимент входять холодильники, пральні й сушильні машини, обігрівачі, генератори, кондиціонери, бойлери, телевізори, смартфони, велосипеди і ще безліч різних апаратів. Також у наявності велика кількість деталей і матеріалів для ремонту холодильників чи пральних машин, яку можна придбати за хорошими цінами у Києві.

Набрид старий пристрій домашнього вжитку і хочеться купити новий? Ми допоможемо утилізувати вашу непотрібну техніку легко й просто. Компанія займається скупкою техніки вже багато років поспіль. Ми дійсно виплачуємо хороші гроші за б\у прилади і дійсно вивозимо її самотужки з вашого будинку чи квартири у Києві.

Прийміть пропозицію ремонту від компанії «Сервіс-Холод Київ», щоб жити це життя спокійно й не турбуватися про додаткові витрати. Не проґавте свій шанс!