Компанія «Сервіс-Холод Київ»

Коли у вашому будинку чи офісі ламається холодильник, то перше, що потрібно зробити, це зателефонувати майстру із компанії «Сервіс-Холод Київ», а потім вже щось вирішувати. Справа в тому, що наші фахівці швидко виїжджають на виклики і гарантують якісну роботу за всіма параметрами. І це ще не всі переваги співпраці з нашим сервісом:

·       Якість. Ми несемо відповідальність за свою роботу і виконуємо її якнайкраще, щоб несправність вас більше не турбувала.

·       Швидкість. Зазвичай майстри виконують роботу в можливі найкоротші терміни і не відкладають пристрої «на потім», адже розуміють усю важливість холодильних апаратів у господарстві.

·       Ціна. Ми пропонуємо відмінні послуги, при цьому ви не витрачаєте багато грошей, адже ми працюємо за помірними цінами у Києві.

·       Ареал роботи. Наші майстри виїжджають на виклики в будь-яку точку Києва та беруть замовлення і по Київській області.

·       Чесна співпраця. Ми цінуємо своїх клієнтів і працюємо на чесних умовах.

·       Асортимент б/у товарів. Ми маємо й широкий вибір уживаної техніки, яку продаємо за адекватними цінами у столиці.

·       Доставка. Принагідно, замовляючи техніку в нас, ви зможете отримати доставку по Києву і ви точно будете впевнені, що ваш пристрій буде цілим і непошкодженим.

·       Скупка. Якщо вам потрібно терміново продати свій пристрій, то це ви зможете зробити через нашу компанію. Усе максимально просто: ми викуповуємо прилад у вас і самі займаємося його вивозом, а ви отримуєте гарну суму грошей і не переймаєтеся процесом.

·       Гарантії. На всі ремонті роботи ми надаємо гарантії, тому ви можете не хвилюватися про якість ремонту.

Будьте впевнені, що, звертаючись до компанії «Сервіс-Холод Київ», ви будете задоволені нашими послугами.

Як замовити ремонт холодильника поблизу станції метро Університет у Києві?

Це зробити максимально просто, але вигоди від послуги ремонту холодильника від «Сервіс-Холод Київ» буде незмірна кількість!

Для того, щоб замовити ремонт у нас, необхідно виконати кілька простих кроків:

1.    Зв’язатися із менеджером компанії «Сервіс-Холод Київ». Це можна зробити на нашому сайті, перейшовши за посиланням у Viber. Напишіть нам у будь-який час доби і ми надамо відповідь.

2.    Опишіть проблему з холодильником. Надайте інформацію про його стан, вигляд, поведінку, а також укажіть назву пристрою й модель.

3.    Домовтеся про зручний для вас день і час приїзду майстра та про спосіб оплати.

4.    У визначений день очікуйте фахівця для ремонту поломаного пристрою.

Якщо поломка серйозна, будьте готові до того, що пристрій, можливо, потрібно буде забрати в майстерню для детальнішого огляду і діагностики. Це може займати певний період часу (від 2 до 4 днів), тому подбайте, щоб ваші продукти можна було десь зберігати.   


Як відбувається ремонт холодильників поблизу станції метро Університет у Києві

Щоб ремонт холодильника був максимально ефективним, вам необхідно всього лише звернутися до компанії «Сервіс-Холод Київ», а наші майстри зроблять все самостійно. 

Крок 1. Після того, як ви викликали майстра, він приїжджає у визначений день і час.

Крок 2. Знімаються усі полиці й контейнери для того, щоб нічого не заважало дістатися до «серця» пристрою, його механізму.

Крок 3. Майстер проводить діагностику за допомогою спеціальних засобів та інструментів. Він перевіряє температуру, роботу компресора, ущільнення дверей, наявність засмічень різного типу.

Крок 4. Після виявлення проблеми починається безпосередня робота з конкретною деталлю чи елементом. При цьому дотримуються всі правила безпеки. Майстер або лагодить відповідну запчастину, або повністю замінює її на нову, якщо стара вже не піддається ремонту.

Крок 5. Обов’язково спеціаліст прочищає внутрішню систему водопостачання, вентиляційні отвори, якщо вони засмічені. Так ризик нової поломки мінімізується.

Крок 6. Після здійснення ремонту майстер повинен перевірити, чи повністю усунено проблему. Відбувається тестування роботи холодильника.

Крок 7. Після виконання ремонтних робіт спеціаліст надає письмові гарантії. Здійснюється оплата замовлення зручним способом.

Ось і все! Тепер ви можете користуватися своїм улюбленим пристроєм ще багато років і не турбуватися ні про що. А на додачу ви ще й отримуєте надійного друга – компанію «Сервіс-Холод Київ», яка завжди прийде на допомогу.

Ми ремонтуємо холодильники усіх марок!

На нашому складі наявна велика кількість запчастин до різних холодильників, тому ми беремося за роботу з будь-яким брендом. Найчастіше маємо справу з такими марками:

         

Якщо тут не вказана марка вашого холодильника, уточніть інформацію у менеджера. 

 

Ми впевнені, що після співпраці із «Сервіс-Холод Київ» ви більше не захочете шукати іншу компанію, тому що наші послуги надаються на високому рівні!