Якщо ви читаєте цей текст, отже, вам потрібна допомога. Ваш холодильник більше не працює, як раніше? Відмовляється якісно холодити й морозити продукти? Тоді вам точно сюди!

Про компанію «Сервіс-Холод Київ»

Компанія «Сервіс-Холод Київ» – експерт у світі техніки. Ми ремонтуємо, продаємо та ще й скуповуємо вживану техніку за найкращими цінами у Києві. З нами ви гарантовано дізнаєтеся, що таке дійсно надійний сервіс та якісні послуги, адже ми на ринку вже більше десяти років і точно знаємо, що потрібно саме вам.

Усе дуже легко. Якщо ви бажаєте придбати хороший апарат (пральну машинку, холодильник, мікрохвильовку, ноутбук тощо), але не маєте в планах витрачати занадто багато коштів, то ви точно звернулися за адресою. У нашому асортименті ви знайдете багато вигідних пропозицій б/у товарів на різний гаманець – від бюджетних товарів до дорожчих. При цьому вся наша техніка проходить обов’язкову перевірку на справність та робочі функції, тому «кота в мішку» ви тут точно не знайдете.

Що таке «скупка» та як вона працює? Це неймовірно вигідна послуга від нашого сервісу, яка включає в себе викуп та вивіз техніки клієнта. Це суттєво полегшує роботу, адже вам не доведеться шукати покупця самостійно і хвилюватися за транспортування, бо спеціалісти нашої компанії зроблять все за вас, а ви отримаєте гроші і зможете витратити їх так, як душа забажає.

Переваги ремонту холодильників від «Сервіс-Холод» на станції метро «Театральна» у Києві

Майстри компанії займаються ще й ремонтом різних технічних приладів – пральних і посудомийних машин, телевізорів, ноутбуків, льодогенераторів тощо. Але найбільшою нашою професійною цариною є ремонт холодильної і морозильної техніки, запчастин і комплектуючих у них. Переваги нашого ремонту:

-        Швидкість виконання роботи. Ми намагаємося виконувати роботу якнайшвидше і в установлені терміни.

-        Якісний ремонт. Відмінне виконання роботи – наша найголовніша характеристика. Наші майстри звикли виконувати роботу на совість і доводити її до кінця.

-        Використання оригінальних запчастин. Ми маємо склад деталей і комплектуючих до різних холодильників, тому під марку вашого теж підберемо.

-        Продуктивна співпраця. Наша команда цінує своїх клієнтів, тому ви отримуєте максимально гарний сервіс, а наш менеджер безкоштовно проконсультує вас та надасть усю необхідну інформацію.

-        Гарантії. На всі вживані пристрої, які ви можете купити у нашому інтернет-магазині, а також на ремонтні роботи, у нас надаються письмові гарантії. Так ви будете упевнені, що співпрацюєте з чесною та клієнтоорієнтованою компанією.

-        Територія виконання замовлень. Ми працюємо з клієнтами не лише поблизу станції метро «Театральна», а й по всьому Києву, навіть у найвіддаленіших точках. Також майстри можуть приїхати на виклик у Київській області.

Ось головні переваги компанії «Сервіс-Холод Київ», які дійсно багато чого скажуть про нас. Клієнти нами задоволені, а це найважливіша характеристика.


Запчастини, що найчастіше потребують ремонту

Тут ми зібрали список тих деталей чи комплектуючих, які зазвичай потребують ремонту. Розглянемо їх:

1.    Компресор. Це один із найважливіших елементів холодильника, а при неправильному чи занадто інтенсивному використанні пристрою компресор може швидко зношуватися і потребувати допомоги та професійного втручання. У разі потреби майстер здійснює його заміну або ж займається відновленням старого.

2.    Терморегулятор. Якщо він несправний, ви не зможете здійснювати контроль температури і холодильник може просто перестати виконувати свої функції, продукти псуватимуться, тому важливо перевіряти справність цього елемента.

3.    Випарник. Він контролює випаровування хладону й забезпечує правильне функціонування охолодження в середині без загроз. Якщо випарник пошкоджений, то на стінках камер утворюється намерзання, яке чинить тиск на роботу компресора.

4.    Пускове реле. Воно відповідає за запуск компресора і контролює його роботу, щоб той не нагрівався занадто. Якщо реле несправне, то й, відповідно, контролювати компресор немає чому, що призводить до його зношення.

5.    Фреон. Недостатня його кількість може спричинити неправильну роботу всередині механізму холодильника і погане охолодження.

Звісно, це не всі види робіт, які виконують майстри з компанії «Сервіс-Холод Київ». Для того, щоб скласти повне уявлення про сервіс, перегляньте наш сайт, адже там знаходиться вся необхідна інформація.

Ціни на ремонт деталей від компанії «Сервіс-Холод» на «Театральній»

Послуга

Ціна

Діагностика

від 200 грн

Заміна компресора

від 5200 грн

Заміна термостата

від 1200 грн

Ремонт плати управління

від 2400 грн

Заміна пускового реле

від 800 грн

Заправка фреоном, усунення джерела витоку

від 3400 грн

Ремонт дверей

від 1000 грн

Заміна вентилятора

від 1200 грн

Заміна таймера відтайки

від 1400 грн

Заміна запобіжника відтайки

від 300 грн

Заміна ТЕНу

від 2000 грн

Заміна випарника

від 3000 грн

Заміна дверних ручок

від 560 грн

Заміна петель

від 1700 грн

Заміна фільтрів

від 2200 грн

Заміна датчика

від 900 грн

 

Щоб замовити послугу ремонту, зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном і надайте необхідну інформацію стосовно вашого пристрою.