Щодня ми використовуємо нашу холодильну техніку й навіть не замислюємося, чи добре ми піклуємося про неї, чи належний догляд отримує пристрій і чи потрібно йому ще щось? І однієї миті може статися так, що холодильник перестане працювати так, як раніше, а вам потрібно буде десь зберігати свої продукти, адже саме цей апарат піклується про їхню свіжість і смакові якості, тому без нього обійтися буде важко. Але на допомогу приходить «Сервіс-Холод Київ»!


Принципи роботи компанії «Сервіс-Холод Київ»

«Сервіс-Холод» працює у Києві та Київській області вже багато років поспіль і спеціалізується на продажу вживаної техніки належної якості – холодильників, бойлерів, обігрівачів, бігових доріжок, мікрохвильовок, телевізорів, смартфонів та інших пристроїв для домашнього вжитку. Наша лінійка представлена широким вибором б/у апаратів за найкращими цінами, а, перейшовши на наш сайт, ви зможете знайти цікаву модель того предмету, який цікавить.

Також ми проводимо скупку такої ж техніки, якщо вона вам більше непотрібна, але ще добре працює. Маєте холодильник, сушильну машину, мікрохвильовку, бігову доріжку, але більше цього не потребуєте? Зв’яжіться з нашим менеджером для отримання найкращої пропозиції щодо продажу в Києві. Усе максимально просто: ви надаєте інформацію про стан пристрою, його функції, додаєте фото, а ми викуповуємо його і вивозимо з вашого дому самостійно, вам навіть не доведеться перевозити важкий апарат кудись, адже за вантаження відповідає наша команда. Ви отримуєте свої гроші і витрачаєте так, як вам заманеться!

Ремонт від компанії «Сервіс-Холод Київ» поряд зі станцією метро Політехнічний інститут

Наш сервіс пропонує найкращий ремонт холодильної техніки в Києві за демократичними цінами і за найкоротший період часу. Наші майстри виконують усе на совість і при цьому додають гарантію на виконану роботу, тому клієнти нам довіряють і часто рекомендують своїм знайомим.

Процес ремонту холодильника

1.    Діагностика. Звісно, що початковим етапом буде, спостереження за поведінкою холодильника та виявлення проблеми в ньому. Наші майстри завжди ретельно перевіряють механізм та шукають причину несправності. Це може займати деякий час, адже цей процес вимагає максимальної сконцентрованості та уважної роботи. Майстри використовують спеціальне обладнання, яке привозять із собою, що допомагає виявити проблему та ефективно її усунути в подальшому.

2.    Власне ремонт. Після того, як проблему було виявлено, спеціалісти беруться за її усунення – ремонтують чи замінюють різні деталі, компресор, випарник, ТЕН, термостат чи інші комплектуючі. Робота виконується акуратно, щоб не пошкодити інші важливі запчастини.

3.    Перевірка. Після ремонту пристрою чи вилучення старих і встановлення нових комплектуючих майстер повинен переконатися, що все працює належним чином і проблему усунуто. Він запускає холодильник в роботу і тестує певні функції. Відбується моніторинг роботи компресора, температури охолодження й заморозки, а також виконується загальна оцінка робочого потенціалу холодильного пристрою.

Ось і все! Ніби все дуже просто. Це дійсно так, адже ми робимо все, щоб максимально спростити послугу ремонту для вас та заощадити ваш час і зусилля. Тому весь процес проходить в комфорті і від вас нічого не вимагається, при чому ціна максимально приємна. Наші фахівці дуже стараються, щоб все було саме так!

Ціни на ремонт комплектувальних деталей холодильників поруч зі станцією метро Політехнічний інститут

Послуга

Ціна

Діагностика

від 200 грн

Заміна компресора

від 5200 грн

Заміна термостата

від 1200 грн

Ремонт плати управління

від 2400 грн

Заміна пускового реле

від 800 грн

Заправка фреоном, усунення джерела витоку

від 3400 грн

Ремонт дверей

від 1000 грн

Заміна вентилятора

від 1200 грн

Заміна таймера відтайки

від 1400 грн

Заміна запобіжника відтайки

від 300 грн

Заміна ТЕНу

від 2000 грн

Заміна випарника

від 3000 грн

Заміна дверних ручок

від 560 грн

Заміна петель

від 1700 грн

Заміна фільтрів

від 2200 грн

Заміна датчика

від 900 грн

 


Чому ми не рекомендуємо ремонтувати холодильник самостійно?

-        Безпека. Це найголовніша причина довіритися кваліфікованому майстру із «Сервіс-Холод Київ». Так вашому здоров’ю не буде нічого загрожувати, але якщо ви спробуєте ремонтувати пристрій самотужки без відповідних знань і дотримання правил безпеки, то ризикуєте нашкодити собі, вдихаючи хімічні елементи, які виділяє механізм апарату, чи мати необережність при роботі з електричним спорядженням.

-        Брак необхідних навичок. Це важливо, оскільки лише досвідчений майстер може проводити ремонт і робити це дійсно якісно і без шкоди для пристрою. Якщо ви не маєте відповідних знань, то можете зробити гірше, і тоді полагодити пристрій буде важче і дорожче.

-        Відсутність потрібного інвентарю. Ремонт холодильника потребує використання особливих ресурсів – оригінальних запчастин, які іноді буває важко знайти, спеціальних інструментів тощо. Якщо поломка серйозна, то ви не зможете її виправити без цих важливих складових.

Бережіть себе і довіряйте лише справжнім фахівцям, а команда із «Сервіс-Холод Київ» завжди буде поруч і прийде на допомогу вашій техніці!