Що означає поняття ремонту для власників холодильної техніки? Дуже навіть багато. Для досвідчених клієнтів це рятівний острівець, що допомагає зберегти їхню техніку в нормальному стані без пошкоджень. Зазвичай, це люди, які дійсно цінують свої пристрої й бажають зберігати їх всіма доступними способами. А найдоступнішим, звісно ж, є ремонт. Це більш вигідна послуга, порівняно з купівлею нової техніки. І ми це вам доведемо!

Чому ремонт – це дійсно вигідно?

Якщо ви ремонтуєте свій холодильник, а не біжите одразу купувати новий, то ви дійсно продумана й прагматична людина. У цьому є свої плюси, які ми й розглянемо далі:

-        Економія. Звісно ж, це найбільша перевага. Вам вдасться зекономити свої кошти, якщо ви обираєте надійні послуги від компанії «Сервіс-Холод Київ», де ремонт вам обійдеться в доступну суму. На противагу цьому, якщо ви обираєте купівлю нового пристрою, то будьте готові переплачувати.

-        Нове не значить гарне. Якщо ви були впевнені й цілком задоволені роботою старого холодильника, то не завжди купівля нового може принести щастя й радість. Ваш холодильник може ще й ще слугувати, проте до нового потрібно звикати і ретельно вивчати нові функції й можливості, але де ж впевненість, що він вам сподобається й працюватиме відмінно?

-        Подовження терміну життя апарату. Якщо ваш холодильник прослужив вам дійсно багато років, то може пропрацювати ще такий же термін. Головне обирати надійний сервіс і довіряти кваліфікованим майстрам.

-        Легкість послуги. Вам не потрібно самотужки шукати якісь деталі, виявляти проблему чи розкручувати холодильник. Майстри зроблять все за вас – і пристрій буде як новенький.

Звісно ж, це за тієї умови, якщо ви виберете дійсно надійний сервіс з командою професіоналів, які знаються на своєму ділі. На щастя, ви потрапили в хороші руки! Наші майстри із «Сервіс-Холод Київ» працюють в будь-якому кварталі Києва, навіть найдалі від центру, а також беруть замовлення і в Київській області. Про майстерність спеціалістів можуть сказати багато років досвіду та позитивні відгуки клієнтів, що задоволені нашою роботою.

Як замовити послугу ремонту холодильника поблизу станції метро «Хрещатик»?

Все дуже легко і, що важливо, не займає багато вашого часу й зусиль. Просто дотримуйтеся певних кроків, щоб точно знати, як це зазвичай робиться.

Крок 1.  Придивіться до роботи вашого холодильника та проведіть невеличке спостереження його поведінки.

Крок 2. Зв’яжіться з менеджером компанії «Сервіс-Холод Київ». Це можна зробити через наш сайт, у графі «Контакти», натиснувши на значок Viber, Telegram чи WhatsApp. Посилання переведе вас у додаток на сторінку нашого менеджера. Ви можете написати або зателефонувати на номер, щоб дізнатися про умови послуги ремонту холодильників.

Крок 3. Надайте менеджеру детальну інформацію про марку, модель холодильника та опишіть його поведінку. Холодильник може не вмикатися взагалі, вмикатися і скоро ж вимикатися, протікати, не створювати холодне повітря тощо. Розкажіть про те, що вам вдалося виявити під час спостереження.

Крок 4. Домовтеся про день та час, коли майстер зможе оглянути пристрій у вас вдома або в офісі.

Крок 5. У визначений день майстер приїде за раніше вказаною адресою з арсеналом запчастин, деталей, комплектуючих та спеціальних інструментів, щоб оглянути ваш холодильник. Спочатку проводиться діагностика і виявлення причини поломки, а потім вже відбувається безпосередній ремонт елементу, який підводить увесь механізм, або ж повна його заміна.

Крок 6. Якщо поломка серйозна, то спеціалісту знадобиться більш глибока і детальна діагностика. У такому випадку можливе перевезення пристрою в майстерню компанії для здійснення якісного ремонту.

Крок 7. Після здійснення робіт майстер тестує пристрій. Відбувається оплата замовлення зручним для вас способом і ви отримуєте полагоджений холодильник, а, отже, можете користуватися ним із задоволенням.


Ціни на ремонт холодильників і їх запчастин поблизу станції метро «Хрещатик» від компанії «Сервіс-Холод Київ»

Послуга

Ціна

Діагностика

від 200 грн

Заміна компресора

від 5200 грн

Заміна термостата

від 1200 грн

Ремонт плати управління

від 2400 грн

Заміна пускового реле

від 800 грн

Заправка фреоном, усунення джерела витоку

від 3400 грн

Ремонт дверей

від 1000 грн

Заміна вентилятора

від 1200 грн

Заміна таймера відтайки

від 1400 грн

Заміна запобіжника відтайки

від 300 грн

Заміна ТЕНу

від 2000 грн

Заміна випарника

від 3000 грн

Заміна дверних ручок

від 560 грн

Заміна петель

від 1700 грн

Заміна фільтрів

від 2200 грн

Заміна датчика

від 900 грн

 

Що ви отримуєте, якщо замовляєте послугу ремонту в компанії «Сервіс-Холод Київ»?

1.    Якісна робота не примусить вас більше ремонтувати ту саму поломку.

2.    Надійний сервіс не залишить вас віч-на-віч із проблемою й допоможе у її вирішенні.

3.    Чудова співпраця з компанією надасть можливість вирішити всі питання й домовитися про послугу.

4.    Демократичні ціни вразять вас.

5.    Асортимент уживаних холодильників, пральних машин, мікрохвильовок, плит, телевізорів, смартфонів тощо здивує своїм широким вибором.

6.    Послуга скупки не дозволить змарнувати чи викинути ваш застарілий пристрій, а дасть можливість його вигідно продати!

Звертайтеся в «Сервіс-Холод Київ» і будьте задоволені чудовими послугами!