Холодильники – дуже важливі девайси в нашому побуті, особливо коли мова йде про наше харчування й здоров’я. Щоб не перейматися про те, що продукти швидко псуються, раптово втрачають свої корисні властивості, регулярно перевіряйте справність холодильних пристроїв і за першої необхідності намагайтеся усувати неполадки. Далі розглянемо основні аспекти поломок холодильників, які можуть турбувати їхніх власників.

5 причин несправності вашого холодильника: Які елементи найчастіше потребують ремонту чи заміни

Для того, щоб мати змогу швидко усунути проблему в холодильнику, спочатку потрібно її якісно ідентифікувати, визначити джерела несправностей. Серед найпоширеніших поломок можна виокремити такі:

1.    Несправність компресора. Якщо він постійно гуде, видає нехарактерні звуки, то це може свідчити про серйозні проблеми в механізмі пристрою.

2.    Витік фреону. Якщо холодильник не справляється з охолодженням продуктів або – що більш характерно – ви бачите наявність маслянистих плям всередині чи навколо трубок, то це ознака того, що стався витік фреону і тепер його кількість не є достатньою для оптимального охолодження продуктів.

3.    Засмічення дренажного отвору. Перевірте дренажний отвір на наявність забруднень. Якщо така проблема є, то це призводить до накопичення конденсату всередині холодильника й протіканню.

4.    Несправність термостата. Така проблема спричинює нестабільність температурних режимів холодильника, що призводить або до розморожування продуктів, недостатнього охолодження, або ж до перебільшеного заморожування.

5.    Модуль управління. Перевіряйте, чи працюють усі індикатори й датчики належним чином, щоб чи точно могли орієнтуватися на стан холодильника всередині.

Якщо ви виявили якісь ознаки несправності вашого холодильного пристрою, одразу звертайтеся до досвідчених майстрів, які здатні усунути проблему, не зробивши ще більшої шкоди. Саме для того, щоб здійснювати кваліфіковану допомогу користувачам холодильників, існує команда професіоналів з компанії «Сервіс-Холод Київ».

«Сервіс-Холод Київ» – надійна компанія, перевірена роками  

Наша компанія – це команда з кваліфікованих майстрів, які займаються ремонтом побутової техніки й здатні полагодити холодильники навіть із найскладнішими видами несправностей. Ми відповідаємо за свою роботу й надаємо гарантії на виконані маніпуляції з вашими пристроями. Так ви будете впевнені у своєму виборі сервісу, а ваші пристрої будуть задоволені чудовим обслуговуванням.

Ми займаємося продажем уживаної техніки – холодильників, кондиціонерів, пральних машин, мікрохвильовок, пилососів, плит, бойлерів, смартфонів, ноутбуків, телевізорів та іншої корисної техніки за помірними цінами у самому серці України. Також на нашому сайті ви можете ознайомитися з умовами скупки різних пристроїв й матеріалів – від холодильників до автомобільних акумуляторів.


Чому ж варто звернутися до компанії «Сервіс-Холод Київ» по ремонт холодильників?

-        Чудова репутація та досвід. Наш сервіс працює вже 14 років і весь цей час ми надаємо дійсно якісні послуги ремонту холодильників. Ми піклуємося про своїх клієнтів, тому робота виконується на найвищому рівні. Також ви отримаєте гарантійний талон на всі види ремонтних робіт.

-        Висока кваліфікація майстрів. Ми звикли до найкращого обслуговування клієнтів, тому наші майстри – це професіонали своєї справи, які дійсно знаються на якісному ремонті холодильників й готові виправити складні проблеми.

-        Швидкість виконаної роботи. «Сервіс-Холод Київ» забезпечує швидке виконання роботи. Ми намагаємося здійснити ремонт у найкоротші терміни, щоб ви не хвилювалися про свої продукти. До того ж, у більшості випадків майстер займається ремонтом прямо на місці виїзду за винятком складних ситуацій, коли поломка в холодильному пристрої потребує детальнішого огляду.

-        Приємні ціни. Замовляючи послугу ремонту в компанії «Сервіс-Холод Київ», ви будете задоволені не тільки термінами виконаної роботи, а й її вартістю. У нас діють помірні ціни для Києва, які здатні задовольнити ваш гаманець.

Не зволікайте з рішенням – замовляйте послугу ремонту холодильників на станції метро Гідропарк, а наші майстри здійснять невідкладний виїзд на місце ремонту прямо до вас додому чи в офіс.

Поради щодо продовження терміну роботи холодильника

1.    Регулярно мийте пристрій. Старайтеся ретельно очищувати внутрішні й зовнішні поверхні холодильника, звертати увагу на дренажний отвір, конденсаторні котушки й позбавляти їх бруду, щоб холодильник працював як потрібно.

2.    Контролюйте встановлену температуру. Не допускайте, щоб температура була занадто низькою або занадто високою. Дотримуйтеся рекомендованих режимів, що прописані в інструкції до холодильника.

3.    Розташовуйте холодильник подалі від джерел енергії. Не розміщуйте холодильний апарат поряд з плитою, духовкою, пральною машиною, щоб запобігти перегріванню усіх девайсів.  

4.    Перевіряйте ущільнювачі на дверях. Якщо вони пошкоджені, то крізь отвори може просочуватися зайве тепло всередину пристрою й виходити холод. Тоді утворюватимуться намерзання на поверхнях холодильника, а компресор працюватиме потужніше. У результаті ви отримаєте зношений компресор і великі рахунки за електроенергію.

5.    Не перевантажуйте холодильник. Якщо ви накладаєте занадто багато продуктів на полиці, не залишаючи при цьому простору для вільної циркуляції охолодженого повітря, то це збільшить навантаження на компресор, що призведе до його псування.