Якщо одного дня ви прокинулись і зрозуміли, що ваш холодильник більше не працює так, як колись, не виконує весь той обсяг функцій, який повинен бути, не морозить достатньо чи не створює оптимального охолодження, то це ще не привід його викидати чи замінювати. Можна ще все виправити.

Як здійснити ремонт холодильника, якщо немає відповідних навичок?

Звісно ж, найкращим рішенням у питанні недостатньо якісної роботи холодильника стане його ремонт. Але якщо ви не маєте достатньо знань і професійних навичок у цій сфері, то варто довіритися досвідченому майстру і передати все у його руки.

Разом із компанією «Сервіс-Холод», яка функціонує у Києві та області, робити ремонт холодильників легко! Все що потрібно, це просто зателефонувати нашому менеджерові й очікувати на приїзд майстра. З нами ви можете не хвилюватися про поломку, адже її буде усунуто за короткий період часу. При цьому вам не потрібно витрачати багато власних зусиль і витрачати час, адже майстер може зробити все сам. Ви отримуєте гарантії на всі види ремонтних робіт і залишаєтеся задоволеними подальшою роботою пристрою!

Наша компанія має дві величезні переваги – це якість і швидкість. Ремонт відбувається тільки з використанням найкращих і найнадійніших запчастин і комплектуючих, при цьому проблема більше не буде вас турбувати. Швидко виконана робота дозволить зекономити ваш час.

Скільки часу займає ремонт холодильника?

На це запитання не можна дати однозначної відповіді. Все дуже індивідуально і потребує заглиблення в процес. Час, витрачений на ремонт, розраховується відповідно до складності поломки. Якщо несправність незначна, то і ремонт не займе багато часу. Проте якщо холодильник потребує заміни якогось великого і значущого елемента, то це може тривати кілька годин. Окрім того, будь-який ремонт спершу повинен розпочатися діагностикою. Це може зайняти від 30 хв.

Якщо поломка досить серйозна, то майстрові може знадобитися додаткове устаткування. При цьому холодильник вантажать і перевозять до майстерні на додаткову діагностику та глибокий ремонт. Така послуга може тривати протягом 1–3 днів. Після цього холодильник доставляють і встановлюють, даючи рекомендації про подальше безпечне використання.


Які деталі найчастіше потребують ремонту?

У різних холодильниках з часом виникають і  різні проблеми, тобто ремонтуються неоднакові деталі. Проте найчастіше ремонту «просять» саме ці важливі елементи:

1.    Терморегулятор. Він регулює температурні режими усередині самого пристрою і за потреби встановлює то нижчий, то вищий режим. Найчастіше пошкоджений терморегулятор потребує повної заміни.

2.    Утеплення. Воно не дозволяє потрапити сторонньому повітрю чи волозі до механізму холодильника. Якщо ж воно пошкоджене або просочене водою, то його також потрібно швидко замінювати, щоб уникнути намерзань льоду всередині.

3.    Компресор. Іноді стається так, що цей надважливий елемент виходить з ладу через перенавантаження і дає збій усій системі. У такому випадку потрібно негайно його ремонтувати або встановлювати новий.

4.    Вентилятор. Він відповідає за рівномірне охолодження продуктів у холодильнику в будь-якій його частині. Якщо ця функція виконується неналежним чином, то потрібно, перш за все, прочистити вентиляційні отвори, а в разі пошкодженого устаткування замінити його новим.

5.    Система автоматичного розморожування. Якщо вона виходить з ладу, то всередині холодильника може збільшитися рівень вологості, а танення льоду спричинятиме додаткове намерзання.

6.    Випарник. Він несе відповідальність за підтримання температури в холодильнику. Якщо він несправний, то, відповідно, температура всередині буде установлена неправильно.

Це основні деталі, які зазвичай потребують ремонту.

Ціни на ремонтні роботи конкретних деталей холодильника від «Сервіс-Холод Київ» на станції метро Арсенальна

Послуга

Ціна

Діагностика

від 200 грн

Заміна компресора

від 5200 грн

Заміна термостата

від 1200 грн

Ремонт плати управління

від 2400 грн

Заміна пускового реле

від 800 грн

Заправка фреоном, усунення джерела витоку

від 3400 грн

Ремонт дверей

від 1000 грн

Заміна вентилятора

від 1200 грн

Заміна таймера відтайки

від 1400 грн

Заміна запобіжника відтайки

від 300 грн

Заміна ТЕНу

від 2000 грн

Заміна випарника

від 3000 грн

Заміна дверних ручок

від 560 грн

Заміна петель

від 1700 грн

Заміна фільтрів

від 2200 грн

Заміна датчика

від 900 грн

 

Звертайтеся тільки до кваліфікованих майстрів і будьте впевнені, що ремонт вашого холодильника пройде на всі 100 відсотків.