Код товару:
Whirlpool
В наявності
360 ₴

Спеціалізація нашого сервісного центру – це якісний, оперативний та надійний ремонт холодильників Whirlpool по Києву та області. Фахівці з компанії «Сервіс-Холод» Київ усунуть будь-яку поломку великої побутової техніки, видадуть на роботу та встановлені запчастини гарантійні талони. Ми чудово розуміємося на всіх тонкощах холодильників даного бренду, маємо у цій сфері величезний досвід. Після нашої роботи можливість повторного ремонту мінімальна. Безкоштовне технічне обслуговування з урахуванням гарантії – приємний бонус для кожного клієнта. Заощаджуйте час та мінімізуйте витрати. У разі будь-якої поломки замовляйте швидкий ремонт холодильників Whirlpool у нашій компанії.

Ймовірні причини та симптоми поломок

Зазвичай холодильники Stinol високо цінують за їхню міцність, довговічність і безперебійну роботу. Якщо правильно експлуатувати таку техніку, вона ніколи не зламається. Є фактори, через які навіть така побутова техніка може вийти з ладу. Якщо забивається дренажна система, то висока ймовірність протікання. Холодильник може вимикатися/вмикатися зі збоями, тому що ламається реле пуску. Тоді згоряє терморегулятор, підвищується температура в камері. У разі порушення холодильного контуру протікає фреон. Іноді поломки бувають суттєвішими, доводиться замовляти окремі запасні частини. Якщо вас бентежить робота холодильника, то обов'язково дзвоніть майстрам, адже краще усунути проблему відразу ж, не посилювати ситуацію.

Порядок проведення ремонту нашими спеціалістами із сервісного центру у Києві

Після вашого звернення до компанії «Сервіс-Холод» Київ та оформлення заявки команда спеціалістів одразу приїде за залишеною адресою. Брендові інструменти, якісні запчастини, весь необхідний інвентар – те, що завжди є у нашому розпорядженні. Спочатку ми займемося повною діагностикою, визначимо причину поломки. Далі визначається варіант її усунення та озвучується вартість. Жодних прихованих платежів при цьому не передбачається.

Наші майстри виберуть найбюджетніші та найефективніші методи ліквідації поломки, щоб заощадити кошти клієнта. Ремонт холодильника Stinol виконується безпосередньо у присутності замовника. Зазвичай всі запчастини у нас є, тому чекати не доведеться. Якщо поломка занадто складна, виконується індивідуальне замовлення потрібних деталей. Після відновлення роботи холодильника та його повної перевірки ви отримаєте гарантійні талони.

Щоб запобігти повторній поломці, обов'язково дотримуйтесь простих правил використання. Не можна підключати холодильник та інші потужні побутові прилади в одну розетку, завжди тримайте дверцята щільно зачиненими, встановіть стабілізатори, вчасно мийте камери, не можна допускати утворення криги.

Трохи про бренд

Whirlpool Corporation – величезний всесвітньо відомий виробник побутової техніки. Компанія радує своїми новинками споживачів протягом ста років та міцно утримує лідерські позиції на ринку, поглинувши інші бренди. Холодильники її виробництва завжди цінуються за високу якість, точне складання та довговічність.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.