Код товару:
Атлант
В наявності
520 ₴

Якщо ваш холодильник марки Атлант перестав справлятися з основними функціями, саме час звернутися за допомогою до фахівців з компанії «Сервіс-Холод» Київ. Виїзд майстрів додому по Києву та області не змусить вас довго чекати. Якісна діагностика, заміна компресора, термостата, пускозахисного реле (реле), відновлення великого побутового обладнання у стислі терміни та за адекватною вартістю – основні переваги звернення до нашої компанії.

Особливості роботи наших спеціалістів та порядок проведення ремонту у Києві

Ремонт холодильників Атлант у Києві та області здійснюється з урахуванням стандартної процедури. Спочатку наші спеціалісти повністю його діагностують, завдяки чому можна виявити будь-які приховані поломки. Якщо вони нескладні, то усуваються відразу за лічені хвилини. Додатково виконуємо заміну зношених або деформованих елементів, проводимо комплексну профілактику. Завдяки подібним маніпуляціям ваш холодильник далі працюватиме безперебійно.

Які несправності трапляються найчастіше? Зазвичай у холодильниках Атлант відшаровується випарник, у мотор-компресорі відбувається перепад тиску. Чергові можливі поломки – це розхитування кріплень, що утримують двигун, несправність самого реле холодильного контуру. Холодильники такої марки мають попит серед українських споживачів, бо вони дешевші. Усі запасні частини до них також стоятимуть недорого, надані в широкому асортименті.

Наші фахівці виконають ремонт холодильника Атлант прямо на місці у присутності клієнта, дадуть безкоштовну консультацію щодо подальшої експлуатації, допоможуть встановити його у правильному вертикальному положенні, забезпечать безшумну роботу.

Головні типи робіт, які ми можемо забезпечити у нашому сервісному центрі (Київ):

Наші фахівці мають все необхідне обладнання з інструментами, чималий досвід роботи, тому готові надати комплексну допомогу:

  • вони швидко поміняють зламаний компресор;
  • заправлять ваш холодильник фреоном;
  • швидко перевірять стан електронних модулів та полагодять їх;
  • встановлять новий термостат із реле;
  • прочистять капілярні труби;
  • займуться повною діагностикою холодильника;
  • забезпечать подальше його обслуговування;
  • дадуть усі гарантії на ремонт та запасні частини, одразу ж озвучать вартість ремонту без прихованих платежів.

Від правильної установки холодильника Атлант залежить його подальша експлуатація та безшумна робота. Якщо не дотримуватися строгого вертикального рівня, то двері холодильника не щільно зачинятимуться, в морозильній камері почне підвищуватися температура. Якщо своєчасно виправляти будь-які поломки, звертаючись до нашого сервісного центру, то можна продовжити термін служби свого холодильника, заощадити на покупці нового.

На вартість ремонту впливає обсяг роботи та її складність. Після діагностики відразу ж складається зразковий план робіт. Повторна поломка холодильника практично виключається, тому що наші фахівці використовують лише сертифіковані матеріали та сучасні інструменти.

Робота нашої сервісної служби та її переваги

Наші майстри без проблем підберуть потрібні запчастини до вашого холодильника, усунуть будь-яку неполадку, запобігають повторним поломкам і дадуть гарантію на свою роботу. Зазвичай, саме холодильники стають несправними частіше, ніж інша побутова техніка. Вони працюють цілодобово і конче необхідні в побуті.

Якщо ваш холодильник Атлант не морозить, шумить, підтікає, дзвоніть до нас. Ваша велика побутова техніка знову запрацює як нова.

Трохи про сам бренд

"Атлант" - відоме підприємство з Білорусії, що виробляє якісну побутову техніку. Сюди відносяться і холодильники, які відразу ж завоювали симпатії споживачів завдяки доступній ціні, чудовим характеристикам, низькому споживанню енергії.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.