Код товару:
Ремонт дверей холодильника
В наявності
600 ₴

Спеціалізація компанії «Сервіс-Холод Київ» - це продаж нової та відремонтованої побутової техніки в ідеальному стані. Кожен клієнт отримує гарантійні талони та точну інформацію про товар, який він купує. Передбачено різні варіанти доставки для максимальної зручності потенційних покупців. Додаткові послуги, які можуть надати фахівці з нашої команди – це ремонт побутової техніки різних марок.

Окремий розділ сайту – це каталог запчастин та комплектуючих. Тут надаються якісні та нові компресори, сенсори, ручки з випарниками та багато іншого. Якщо при ремонті холодильника ми використовуємо свої запчастини, обов'язково окремо видаємо на них гарантійні талони.

Переваги "Сервіс-Холод" Київ:

  • ми пропонуємо тільки слушний та необхідний ремонт, збережемо ваші кошти. Усуваємо саму причину неполадок, а не змушуємо змінювати все зайве;
  • гарантії на всі встановлені комплектуючі та ремонт загалом;
  • подальше обслуговування;
  • оперативність та якість;
  • бюджетні ціни

Розглянемо приклад виклику нашого майстра у Києві:

Клієнт поскаржився на те, що дверцята його холодильника почали провисати. Результат: вони перестали закриватися, змінилася температура в камері, ця побутова техніка не справлялася з основним завданням. У нижній частині дверей також полопав пластик (дивіться фото 1).

Наші фахівці провели діагностику, оглянули загальний стан холодильника, розпочали його ремонт. Ми користуємося лише надійними та якісними інструментами, залучаємо сучасні технології.

Було ухвалено таке рішення: нашити міцну металеву пластику, прикрутити її шурупами (див. фото 2). Після цих маніпуляцій холодильник знову почав нормально морозити. Його дверцята більше не відчинятимуться довільно.

Вартість ремонту такого плану складає від 600 грн. (з урахуванням моделі холодильника).

Питань: 0

Немає питань про цей товар.