Послуга прокату холодильника в Києві та області – бюджетний та зручний спосіб збереження продуктів та напоїв. Компанія готова здійснити доставку обраної вами техніки Києвом. Так ви отримаєте на тимчасове користування справний якісний холодильник в ідеальному стані. Це найкраще рішення для людини, яка часто буває у відрядженнях, студентів, різних організацій та просто сезонних працівників. Навіщо купувати нову велику побутову техніку, якщо ви використовуватимете її лише певний час? Оренда холодильників на вигідних умовах – найкращий варіант.

Переваги звернення до нашої компанії:

  • асортимент сайту компанії «Сервіс-Холод Київ» справді величезний. Ми здаємо в оренду не лише холодильники, а й морозильні камери;
  • наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальну модель з урахуванням конкретних параметрів, характеристик, розмірів, бюджету;
  • зобов'язуємося доставити обрану техніку по Києву та області. Вартість становитиме 200-300 грн;
  • видаємо гарантійні талони, додатково пропонуємо прокат будь-якого холодильника з каталогу за доступною вартістю;
  • завжди готові на компроміси, максимально враховуємо побажання замовника;
  • товар регулярно оновлюється, з'являється нове та б/в холодильне обладнання;
  • ми також забезпечимо та обслуговування холодильника, його ремонт у разі поломки. Ви заощадите на виклику майстра, запчастини.

Рекомендації щодо вибору холодильного обладнання у Києві

Найкращий вибір сучасного студента – невеликий та дешевий холодильник. Таким може бути Indesit st167, NORD 233-6, OKA, Whirlpool, Дніпро "Віта Нова", Мінськ 10. Вони всі справні, бездоганно справляються з головною функцією, є недорогими і компактними. На час навчання це оптимальний варіант. Для сезонних магазинів, продовольчих крамниць рекомендуємо оренду морозильних камер, сюди належать такі марки: Дніпро, AEG, Liebherr G-12110. Різні підприємства, офіси, компанії можуть орендувати дорожчі та презентабельні холодильники. Це яскраво-червоний та місткий Gorenje rk6201fx без видимих дефектів, який є практично новим, металевий Whirlpool з точно продуманим внутрішнім простором, Samsung Rl33EAMS з великою морозилкою та системою No Frost.

Формування вартості прокату (оренди) холодильників у компанії

Асортимент сайту - холодильники різних брендів, які готові до експлуатації. Наші клієнти укладають договори на максимально вигідних для обох сторін умовах. Сума застави залежить від обраної моделі та становитиме близько 800 грн з урахуванням моделі холодильника. Місячна вартість оренди – від 350 грн. Про добову оплату прокату можна дізнатися у наших консультантів з Viber.

Ми завжди готові йти на поступки, допоможемо вибрати холодильник, який буде відповідати всім вашим вимогам. Вживайте тільки свіжі продукти, напої, думайте про свій шлунок, тому орендуйте холодильники під час свого навчання, відряджень, з іншою метою. Купівля холодильних установок – дороге і не завжди виправдане задоволення, адже зараз є раціональніші та вигідніші рішення.