Код товару:
P3
В наявності
388 ₴
Пускове реле радянського холодильника. Марка Р3 220V - 1.4A
 
  • пускова котушка. Включена послідовно в ланцюг робочої обмотки, поки двигун не розкрутився, струм споживання набагато більше штатного, і пускова котушка спрацьовує, замикає контакт і включає пускову обмотку двигуна. Після того, як двигун розкрутиться, струм впаде, і пускова котушка відпустить контакти
  • пускові контакти зверху пускової котушки. комутувати під навантаженням, струм порядку 10а на індуктивного поребителя... до речі, контакти не мають пружини, і повертаються назад під власною вагою. Саме тому, положення реле повинно бути витримане згідно зі стрілкою, контактами вгору.
  • у правій частині: спіраль нагрівача, біметалічна пластина і контакт. Все це послідовно включено в ланцюзі робочої обмотки. та налаштовано на робочий струм. Якщо з якоїсь причини компресор не зміг стартувати, і стоїть нерухомо під напругою, то струм робочої обмотки буде сильно більшим за штатний. Спіраль розігріється струмом, біметалічна пластина відключить живлення компресора. Після остигання, ланцюг буде знову замкнутий, і настане наступна спроба старту.
Дане реле часто виходить з ладу, але буде доцільним продзвонити обмотки компресора.
 
Підходить на холодильники Дніпро, Мінськ, Донбас, Орськ та ін.
Питань: 0

Немає питань про цей товар.