Код товару:
KH 770715
Виробник:
DeLonghi
В наявності
780 ₴

Уживаний обігрівач DeLonghi KH 770715 – чудовий пристрій, щоб зігріватися холодною зимою чи дощовою осінню, коли опалення ще не ввімкнули чи воно не достатньо гріє. Такий пристрій призначений на великі кімнати до 45 кв.м. Можуть стояти також і в невеликих магазинах. Габарити – 55/15/63.

Обігрівач DeLonghi KH 770715 б/у має сім секцій, а також три режими нагрівання – мінімальний (700 Вт), середній (800 Вт) та максимальний (1500 Вт). Перемикач потужності механічний, оснащений світловим індикатором. Наявні функції захисті від перегрівання пристрою, а також захисту від замерзання.

Зручний у використанні та переміщенні. Складні колеса дозволяють зберігати пристрій з комфортом.

Цей чи інший обігрівач можна вигідно придбати в інтернет-магазині «Сервіс-Холод Київ» з можливістю доставки по Києву та близькиз до нього містах. Не втрачайте шанс купити корисний апарат за хорошу ціну.

Щоб продати свій б/у холодильник, телефон, ноутбук, телевізор, пральну машинку тощо, зверніться до нашого менеджера й надайте коротку характеристику пристрою. Ми викупимо його за гарну ціну й подаруємо йому шанс на існування й корисне служіння. У нас ще багато пропозицій, тому загляньте на наш сайт!

Питань: 0

Немає питань про цей товар.