Код товару:
Nord
В наявності
400 ₴

Якщо ваш холодильник Nord потребує ремонту, то обов'язково зв'яжіться з командою спеціалістів із компанії «Сервіс-Холод» Київ. Вони оперативно та якісно усувають будь-які несправності (заміна компресора, реле, термостата), надають усі гарантії, використовують сучасне та надійне обладнання, інструменти, запчастини. Залишайте заявку на офіційному сайті, телефонуйте за телефонами, які вказані нижче. Краще не займайтеся транспортуванням зламаного холодильника до сервісних центрів, адже це вкрай небезпечно. Досвідчені майстри приїдуть самі до будь-якого району Києва та області! Ваша холодильна установка після нашого втручання працюватиме безперебійно.

Основні причини поломок холодильників Норд Київ

Якщо ви побачили протікання, холодильник перестав нормально морозити і занадто шумить, певні деталі зламалися, не відкладайте ремонту техніки на майбутнє. Навіть найменша поломка може завдати непоправної шкоди. Зверніть увагу, що морозильна камера такого холодильника створена з тонких алюмінієвих листів. Якщо ви почнете колупатися тут ножем, то напевно зробите дірку! Імовірні причини виходу холодильника Nord з ладу:

  • Поломка датчика випарника, терморегулятора, модуля управління;
  • Несправність системи відтайки;
  • витік фреону;
  • засмічення дренажної системи;
  • згоряння компресора;
  • неправильне встановлення, експлуатація.

Причин насправді набагато більше, тільки майстер під час діагностики точно все визначить.

Особливості ремонтного процесу та переваги нашого сервіс-центру

Наша команда спочатку під'їде за вказаною адресою. Далі у вашій присутності виконується комплексна діагностика холодильника Nord, визначається причина несправності, оголошується точна вартість ремонтних послуг. Ми допоможемо встановити нові деталі замість тих, що стали непридатними, відновимо функціональність системи розморожування, поміняємо компресор. Додатково ми заправимо компресор фреоном, поміняємо датчики, вентилятори, термостати, випарник, усунемо витік та будь-які інші неполадки. На офіційному сайті компанії «Сервіс-Холод» Київ опубліковано прайс-лист, тому ви зможете заздалегідь визначитися з майбутніми витратами. Ваш холодильник може отримати другий шанс, а новий купувати точно не доведеться.

У нашому розпорядженні є прогресивне обладнання та величезний асортимент запасних частин, інструментів. Великий досвід майстрів, високий рівень професіоналізму – чергові переваги.

Декілька слів про експлуатацію

Намагайтеся розміщувати холодильник подалі від батарей, дотримуючись точного вертикального положення. Обов'язково користуйтеся стабілізатором. Не можна вмикати потужну побутову техніку та холодильник одночасно в одну розетку, дотримуйтесь технічної документації.

Холодильники Nord привертають увагу конструктивними особливостями, дизайном, якістю. При правильній експлуатації та своєчасному ремонті він може служити практично завжди.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.