Код товару:
для холодильника Liebherr ICN 30560
Виробник:
Liebherr
В наявності
2000 ₴

Набір ящиків (4 шт.) для холодильника Liebherr ICN 30560 складається з двох контейнерів для овочів та фруктів у холодильному відділенні, двох ящиків для морозильної камери.

Підходить для інших моделей холодильників Liebherr із передбаченою установкою контейнерів.

Ящики для холодильного відділення – надзвичайно корисна річ у холодильнику, адже вони допомагають зберігати певні продукти окремо від інших, частіше там зберігають овочі та фрукти, через що вони залишатимуться свіжими в рази довше та не поглинатимуть запахи від іншої їжі.

Прозорі контейнери для морозильника допоможуть зберігати продукти в порядку. Вам не потрібно буде перевертати всі заморозки, щоб знайти якусь потрібну. Все буде видно через прозорі стіни конструкції.

Контейнери виготовлені із міцного харчового пластику, досить місткі, підійдуть для зберігання великої кількості продуктів протягом тривалого часу.

Для замовлення ящиків, зв'яжіться з менеджером компанії.

Також у нас є послуга скуповування різної побутової техніки, яка вже не задовольняє вас, як належить. Ви можете дізнатися більше просто написавши на номер «Сервіс-Холод Київ». За таку послугу компанія виплачує вам гідну суму грошей, а ви залишаєтеся задоволені нашим сервісом і можете купити новий пристрій замість старого.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.