Код товару:
RMUP167XNFH
Вага:
85 кг
В наявності
10500 ₴

Морозильна камера Hotpoint-Ariston RMUP 167 XNFH БУ – це справжня ікона стилю, ефективності та якості сучасного ринку холодильної техніки, яка ідеально підходить і для домашнього, так і для комерційного використання. Насамперед слід зазначити, що ця морозильна камера ідеально справляється зі своїм завданням – максимально тривалим збереженням смакових та поживних властивостей їжі, що є результатом цілого ряду факторів. До таких факторів належать бездоганна якість складання, що поєднується з ефективною термоізоляцією та герметичністю, що на виході дає до 15 годин збереження температурного режиму при відключенні живлення.

При цьому слід враховувати, що холодильний контур камери працює від одного компресора марки Данфос (це найнадійніший мотор, який можете знайти на ринку України), що забезпечує потужність заморозки 20 кг/добу та споживає при цьому кількість електроенергії відповідно до класу енергоефективності «С» .

Не обділена морозильна камера та корисним об'ємом – цілих 220 літрів, розділених на 6 відсіків, готових прийняти свіжу, поживну та корисну їжу. Так що якщо необхідно заощадити при покупці та отримати в своє розпорядження морозильну камеру з солідним корисним об'ємом та непоганою потужністю заморозки, альтернативи Hotpoint-Ariston RMUP 167 XNFH просто немає, звертайтесь до https://serviceholod.kiev.ua/ за якісною БУ технікою для кухні.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.