Код товару:
PG113R
Виробник:
Samsung
В наявності
2000 ₴

Вживану мікрохвильову піч Samsung PG113R можна купити в інтернет-магазині компанії «Сервіс-Холод Київ» за низькою ціною і з можливістю доставлення до будинку чи квартири в місті Київ та області.

Мікрохвильова піч Samsung PG113R б/у в білому кольорі з грилем, габаритами 53/35/48 см, об’єм – 30 л. 

Потужність – 900 Вт. Тип управління – сенсорне з механічним регулятором режимів роботи грилю. Можна обрати з 6 режимів керування потужністю. Покриття всередині – кераміка. Надміцна біокерамічна емаль дозволяє не турбуватися про якість розігрітих чи приготованих продуктів, адже завдяки цій можливості всі корисні мікроелементи в їжі будуть збережені. Також це сприяє легкому прибиранню й очищенню поверхні приладу і зовні, і всередині.

Наявні функції грилю, розморожування, автоприготування, авторозморожування, захист від дітей. Додаткові можливості: сигнал про приготування чи підігрівання їжі; 8 режимів автоприготування; 3 режими авторозігрівання. Висока стійкість до механічних пошкоджень, а також наявна внутрішня підсвітка.

На сайті «Сервіс-Холод Київ» наявна ще велика кількість інших б/у мікрохвильових печей на будь-який смак і гаманець, тут ви зможете знайти щось для своєї кухні.

Якщо ж потрібен ремонт побутової техніки, то звертайтеся до нас, не вагаючись. Ми допоможемо виявити проблему та швидко її усунути, і вас більше не тривожитиме поломка. Також тут ви можете продати свій б/у пристрій – холодильник, пральну машинку, пилосос тощо – та отримати невеликий прибуток, що допоможе при купівлі нового бажаного приладу.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.