Код товару:
M187MNR
Виробник:
Samsung
В наявності
2360 ₴

Мікрохвильова піч Samsung M187MNR БУ у шикарному стані. Забезпечена всім набором базових функцій. Не проводилося жодного ремонту, все добре працює.

СТОР. (Система тривимірного розподілу мікрохвиль)

СТОР. – це нова технологія SAMSUNG, що забезпечує рівномірне приготування їжі за рахунок ефективного розподілу мікрохвиль. Звичайна система розподіляє мікрохвилі, що випромінюються єдиною апертурною антеною. Ця антена має високу ефективність, але малими можливостями розподілу в просторі, внаслідок чого мікрохвилі концентруються в одній точці. Для забезпечення більш рівномірного розподілу мікрохвиль компанія SAMSUNG створила систему тривимірного розподілу, додавши до основної апертурної антени дві додаткові щілинні антени. Результати тестів показали, що система тривимірного розподілу мікрохвиль значно покращує якість приготування. Завдяки цій системі продукт нагрівається рівномірно і різниця температури в різних точках мінімальна.

Більш висока, широка та глибока внутрішня камера

У нових мікрохвильових печах SAMSUNG розміри внутрішньої камери більші, при цьому зовнішні габарити залишилися незмінними. Тепер не потрібно нахиляти пляшки з молоком та інші високі ємності для того, щоб помістити їх у піч. За рахунок збільшення висоти внутрішньої камери нових мікрохвильових печей SAMSUNG у Вас з'явилося більше можливостей для приготування та розігріву їжі у вертикальному положенні.

Пароварка

Одним з новацій від SAMSUNG є спеціальна ємність для приготування їжі на пару, за допомогою якої Ви зможете приготувати різні смачні та здорові страви. У нових моделях існують і спеціально адаптовані для України програми автоматичного приготування з використанням пароварки – «Гарніри, каші». Натиснувши одну кнопку на панелі управління, Ви зможете легко приготувати білий рис, гречку, картопля, свіжі овочі або вівсянку. Так, приготування 500 г овочів на пару займе всього 6 хвилин, а 250 грам рису - 16-17 хвилин. Режим 'Пароварка' - для людей, які цінують здорову кухню та свій час.

Звертаючись до компанії Сервіс-Холод - ви можете купити не тільки класні бу мікрохвильові печі, але й іншу побутову техніку за відмінними цінами в Україні.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.