Код товару:
Liebherr
В наявності
900 ₴

«Сервіс-Холод» Київ - компанія, фахівці якої виконають якісний та швидкий ремонт холодильників Liebherr (міняємо компресора, датчики, ручки) та інших марок по Києву (правий та лівий бере), області. Ми під'їмо за вказаною адресою з усіма необхідними інструментами та спорядженням, виконаємо повну діагностику зламаної побутової техніки, маємо величезний досвід за плечима. Фахівці знають усі можливі причини поломок, тому без проблем їх усунуть, поміняють зношені деталі, дадуть гарантії на нові.

Зазвичай до холодильників бренду Liebherr видається технічна документація іноземною мовою. Про самостійний ремонт тут і мови не може бути. Команда «Сервіс-Холод Київ» чудово розуміється на тонкощах монтажу холодильних установок цієї торгової марки, знає всі їхні технічні параметри, заощадить ваш час, а також гроші. Ваше завдання – це дзвінок за вказаним номером, якщо холодильник Liebherr раптом перестав працювати.

Ймовірні причини поломок холодильників Liebherr (Київ)

Всі функції такого холодильника контролюються спеціальними електронними модулями, якими комплектуються установки від бренду Liebherr. Коли в електричній мережі відбувається різкий стрибок напруги, то від цього обов'язково постраждають самі контури холодильника. Він може зламатися і за одночасного підключення потужної побутової техніки. Ще одна причина – це згоряння плат управління, зниження температури в камерах. Холодильники Liebherr оснащуються заводськими терморегуляторами низької якості, які швидко виходять з ладу. Їхній термін служби становить 3 роки, потім доводиться міняти на нові. Якщо ваш холодильник Liebherr вже не працює, то викликайте майстрів, адже ви самі не зможете зробити нічого.

Особливості ремонту та переваги нашого сервісного центру у Києві

Фахівці з компанії «Сервіс-Холод» швидко приїдуть за адресою, займуться діагностикою холодильника і озвучать причину його поломки. Вони допоможуть із заміною компресора, заправлять установку фреоном, поміняють згорілі запчастини та плати. На кожну деталь, яку встановлять, видаються гарантійні талони. Після повного огляду вам оголосять точну вартість. Ви платите виключно за ремонт холодильника Liebherr, жодного «підводного каміння».

Фахівці швидко усунуть будь-яку неполадку, адже в їхньому арсеналі обов'язково є запасні частини, які не доведеться замовляти окремо.

Холодильник експлуатується практично цілодобово, тому дуже важливо забезпечити його безперебійну роботу. Якщо ж сталася поломка, наші майстри готові виїхати будь-якої хвилини до Києва та області. Телефонуйте нам, розкажіть про проблему та чекайте на оперативне її вирішення. Так ви отримаєте абсолютно справний холодильник Liebherr із заводськими налаштуваннями, а наші фахівці після завершення ремонту дадуть слушні консультації щодо його майбутньої експлуатації.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.