Код товару:
LG
В наявності
100 ₴

Головна перевага нашої компанії - це якісний ремонт холодильників LG за адекватною вартістю. Фахівці компанії «Сервіс-Холод» здійснюють виїзди по Києву, області, максимально швидко відновлять роботу великої побутової техніки та дадуть на неї гарантії. Ми користуємося лише сертифікованими та сучасними витратними матеріалами, які рекомендує сам виробник. Завдяки діагностиці визначимо будь-яку технічну несправність. Не потрібно витрачати кошти на транспортування зламаного холодильника LG до сервісного центру! Просто телефонуйте нам, залишайте заявку і чекайте на майстра у себе вдома. Врахуйте, що часто неправильне перевезення лише погіршує проблему. Огляд холодильника проводиться лише за наявності самого клієнта, після чого він відразу ж почує точну вартість послуг фахівців.

Імовірні причини поломок холодильників LG у Києві

Холодильники даного бренду вважаються довговічними та надійними, але все ж таки вони можуть зламатися. Причини бувають різні. Ваш холодильник LG вимагає ремонту, якщо:

  • він не може автоматично ввімкнутися або вимкнутись;
  • голосно шумить;
  • відсутня нормальний температурний режим;
  • на підлозі постійно утворюється вода;
  • відчувається неприємний запах із камери;
  • створюється льоду на задній стінці.

Будь-яку причину поломки може виявити тільки майстер при повній діагностиці.

Особливості ремонту в нашому сервісному центрі та переваги

Наші фахівці готові надати кваліфіковану допомогу та продовжити термін служби вашого брендового холодильника. Вони приїдуть на вказану адресу, візьмуть із собою необхідні інструменти з обладнанням. Якщо далі проводитимуться ремонтні роботи, то діагностика виконується безкоштовно. На цій стадії визначається характер проблеми, причина виходу техніки з ладу. Майстри з компанії «Сервіс-Холод» мають практично всі запчастини до холодильних установок даного бренду. Якщо вони їх використовують та встановлять, то ви отримаєте гарантії на кожну деталь.

Наші фахівці знають усі слабкі місця таких холодильників, мають величезний досвід роботи. Вони повернуть заводські налаштування, розкажуть вам про правила подальшої експлуатації великої побутової техніки.

Ми цінуємо кожного клієнта, тому належимо до своєї роботи з максимальною відповідальністю. На вартість ремонту впливатиме обсяг самої роботи та характер поломки, використання нових запчастин, їх встановлення. Замовник обов'язково отримує всі гарантії. Імовірність чергового виходу з ладу практично виключається.

Щоб холодильник не зламався, дотримуйтесь простих правил. Не можна відставляти його дверцята відчиненими, ставити сюди гарячу та теплу їжу. Миттєво мийте камери, стежте за станом контуру. Рекомендується користуватися електрощитами з автоматичними вимикачами, підключати побутову техніку через стабілізатор.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.