Код товару:
ICEMAKE ND 21 AS
В наявності
6000 ₴

Придбати льодогенератор ICEMAKE ND 21 AS б/у легко разом з компанією«Сервіс-Холод Київ», яка зможе доставити його вам по місту.

Вживаний льодогенератор з повітряним охолодженням системи. Виробляє лід у формі кубиків. Ідеально підійде як для домашнього вжитку, так і для закладів, де потрібно охолодити велику кількість напоїв. Красива і рівна форма льоду допоможе справити враження й зробити ваш напій ще смачнішим.

Матеріал корпусу – нержавіюча сталь, місткість накопичувача – 6 кг. Потужність – 0,225 кВт. Габарити – 33/46/60.

Подача води відбувається через підключення до водопостачання. Витрата води – близько 3 л/год. Пристрій має шланг на задній частині стінки, щоб зливати зайву воду в каналізаційний отвір.

За допомогою спеціальних датчиків, льодогенератор може регулювати заповнення отвору для льоду кубиками, при чому він не потребує людського втручання й додаткового контролю, адже тоді, коли камера заповнена, льодогенератор вимикає режим вироблення заморожених квадратиків до того часу, поки ви не почнете їх діставати й звільните місце для нових.

На нашому сайті ви зможете знайти ще багато вживаних товарів для будь-якої частини будинку й мети використання – як побутову техніку, так і сучасні гаджети для навчання, роботи, зв’язку чи розваг.

Маєте бажання продати свою застарілу техніку? Зверніться до менеджера компанії «Сервіс-Холод» й отримайте повну консультацію щодо скупки подібних пристроїв. Ви зможете звільнити місце й отримати гарну суму грошей, а наступний власник – прекрасний пристрій для подальшої експлуатації (вся техніка проходить попередній огляд, діагностику та ремонтні роботи).

Не зволікайте з рішенням, якщо предмет вашого домашнього вжитку потребує ремонту. Наші експерти радо допоможуть вам у вирішенні проблеми й запропонують шляхи її подолання з якісним ремонтом і відмінними деталями й запчастинами. Зателефонуйте нам і ваше питання буде розглянуте максимально швидко!

Питань: 0

Немає питань про цей товар.