Код товару:
cu-e9gkd
Виробник:
Panasonic
В наявності
11210 ₴

Компанія Panasonic представляє кондиціонер CS-E9MKD/CU-E9MKD. 10-річний досвід виробництва спліт-систем дозволив реалізувати передові розробки у цій спліт-системі. Справжнім проривом компанії у 2011 р. стало включення до керування кондиціонерів датчика mono sensor ECONAVI.

Нові технології, застосовані в кондиціонері Panasonic CS-E9MKD / CU-E9MKD перетворюють звичайну спліт-систему на автономну кліматичну станцію, готову стежити за мікрокліматом будь-якого приміщення без втручання з боку, а також робити тонке очищення повітря від диму, пилку, алергенів .

Основні характеристики:

 • Економічна (до 30%) інверторна спліт-система
 • Сенсорний моно датчик об'ємного сканування ECONAVI
 • Удосконалена повітроочисна система e-ion AP System
 • Система очищення повітря e-ion із новим датчиком "Сенсор Патруль"
 • Функція усунення запахів
 • Знімна панель, що миється
 • Режим безшумної роботи Quiet
 • Функція гарячого запуску Hot Start
 • Режим швидкого охолодження Powerfull
 • Автоматичне перемикання режимів
 • Режим м'якого осушення повітря Soft Dry
 • Широкі та довгі напрямні лопатки
 • Створення персонального повітряного потоку
 • Ручна горизонтальною спрямованістю повітряного потоку
 • Бездротовий пульт дистанційного керування з РК-дисплеєм
 • 24-годинний таймер увімкнення/вимкнення в реальному масштабі часу
 • Теплообмінник Blue Fin
 • Функція самодіагностики
 • Подовжений трубопровід
 • Автоматичний дистанційний перезапуск
 • Технічне обслуговування із доступом через верхню панель

Турбота про екологію шляхом економії електроенергії не повинна робити життя людини менш комфортною. Технологічні рішення, які компанія Panasonic застосовує у своїх кондиціонерах, дозволяють гармонійно поєднувати економію електроенергії із високою комфортністю для споживача. Одним із пріоритетів для компанії також є турбота про здоров'я споживача. Для гармонійного вирішення таких завдань застосовуються інверторні технології, нова технологія ECONAVI та система очищення повітря E-ion APS із датчиком Patrol Sensor.

Інверторні технології Panasonic

Компанія є одним із лідерів у галузі застосування енергозберігаючих технологій. Енергозберігаючі характеристики інверторних моделей Panasonic CS-E9MKD/CU-E9MKD відповідають найвищому класу енергоефективності А+. Секрет високої енергоефективності інверторів Panasonic полягає у точному керуванні компресором. Досягши заданої температури, інверторний кондиціонер безперервно підлаштовується, щоб працювати за мінімальної потужності, заощаджуючи до 50% електроенергії. Звичайна неінверторна модель вимагає регулярних циклів включення/вимикання для підтримки потрібної температури, тому вона витрачає вдвічі більше електрики.

Інвертор Panasonic дозволяє одержати більш високий комфорт для покупця. Допомоги зміни своєї потужності інвертор Panasonic дозволяє більш точно підтримувати задану температуру. Регулюючи частоту обертів компресора інверторні моделі дозволяють у 4 рази швидше охолодити та підтримувати задану температуру з більшою ефективністю ніж при використанні неінверторних моделей.

При цьому досягнувши необхідного рівня температури, інвертор автоматично переходить у режим мінімального навантаження з мінімальним рівнем швидкості обертання вентилятора внутрішнього блоку. Рівень шуму у своїй становить лише 20 дБ при порозі чутливості людського вуха 18 дБ, що можна порівняти з легким шелестом листя. Це робить використання інверторних моделей ще комфортнішим для людини.

Функція ECONAVI

З метою економії електроенергії та створення високого комфорту Panasonic представляє нову концепцію ECONAVI – інтелектуальну еко-технологію, здатну автоматично скорочувати витрати електроенергії, при цьому створюючи комфортне середовище в приміщенні.

Зазвичай кондиціонери вимірюють температуру повітря у районі внутрішнього блоку. Реальна температура в різних точках кімнати може бути зовсім іншою. Звичайний кондиціонер не визначає наявність/відсутність людей у кімнаті, їх кількість, ступінь активності, відповідний напрямок потоку повітря. В результаті виникає нераціональна витрата електроенергії за низького ступеня комфорту для користувача.

Всі ці недоліки позбавлені кондиціонери Panasonic CS-E9MKD / CU-E9MKD з інтелектуальною системою ECONAVI. За допомогою спеціального інфрачервоного датчика Human Sensor, який вбудований у внутрішній блок кондиціонера, технологія ECONAVI дозволяє визначити наявність людей у приміщенні, їх кількість та ступінь активності. Система також визначає в якій частині приміщення знаходяться люди і автоматично змінює напрямок повітряного потоку. На відміну від звичайних кондиціонерів, які підтримують задану температуру на рівні внутрішнього блоку кондиціонера, кондиціонери Panasonic із системою ECONAVI точно підтримують задану температуру саме в тій частині приміщення, де знаходяться люди. Завдяки системі ECONAVI додатково економиться до 30% електроенергії в режимі охолодження та до 40% під час обігріву. Система ECONAVI використовує в своїй роботи такі параметри як швидкість руху, частота випромінювання та температура кожного об'єкта, що потрапив у поле її зору. Вона дозволяє відрізнити та диференціювати об'єкти та визначити чи є цей об'єкт людиною.

Система очищення повітря E-ion APS з датчиком Patrol Sensor Кондиціонери Панасонік CS-E9MKD/CU-E9MKD оснащені вбудованою очищувальною системою E-ion APS з датчиком Patrol Sensor, який автоматично підтримує високу якість повітря в приміщенні, дезактивує 99% вірусів, бактерій, спір цвілі, які знаходяться в повітрі. Незалежно від того, увімкнений або вимкнений кондиціонер одне натискання кнопки активує цю функцію. Як тільки датчик Patrol Sensor виявляє, що рівень вмісту частинок пилу перевищує допустимий, він автоматично починає генерувати е-іони, які дозволяють швидко очистити повітря від пилу та шкідливих мікроорганізмів. Використання системи очищення повітря E-ion APS з датчиком Patrol Sensor дозволяє в 3,5 рази швидше усунути забруднення повітря в порівнянні з традиційними фільтрами. Система очищення повітря дезактивує 99% вірусів та бактерій, що містяться у повітрі. Компанією Панасонік було подано 8 патентних заявок на технології очищення повітря e-ion.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.