Код товару:
Midea MS12F-24HR Б/У
В наявності
17300 ₴

Кондиціонер Midea MS12F-24HR можна купити у нас в "Сервіс-Холод Київ" за ціною 17300 грн.

серії FairWind оснащені антикорозійним покриттям, авторестартом, самодіагностикою, таймером на 24 години, має низький рівень шуму, передня панель легко знімається. Забезпечений прихованим LED дисплеєм. Теплообмінник кондиціонера з гідрофільним покриттям має підвищену тепловіддачу. Для зручності монтажу, сервісного обслуговування та експлуатації на внутрішньому блоці передбачено перемикач, який здійснює тестовий запуск системи у робочий стан. Покращена конструкція теплообмінника з низьким аеродинамічний опір знижує рівень шуму внутрішнього блоку до мінімальних значень. У свою чергу спеціальна конструкція лопатей вентилятора, повітророзподільної решітки та оптимальне розташування вузлів та агрегатів зовнішнього блоку забезпечує ідеальні характеристики для використання кондиціонера в умовах житлових приміщень.

Іонізатор. При проходженні повітря крізь щітки іонізатора при напрузі 3400 виникають аніони, концентрація яких досягає 100000/см куб. Аніони зміцнюють нервову та кровоносну систему, покращують діяльність легень та служать ефективним захистом від респіраторних захворювань (таких як астма та пневмонія). Аніони очищають повітря від пилу та диму.

Повнофункціональний рестарт. При відновленні вимкненого електроживлення передбачено режим рестарту для автоматичного забезпечення роботи системи за заданими параметрами.

функція самодіагностики. При кожному включенні кондиціонера проводиться діагностика всіх вузлів системи і, у разі несправності, результат виводиться на передню панель внутрішнього блоку.

Підвищена тепловіддача. У внутрішньому блоці використовується теплообмінник особливої конструкції, внутрішня поверхня якого має канавки трапецієподібної форми, що забезпечує максимально збільшену площу теплообміну поверхні труби. Завдяки цьому на 28% підвищується тепловіддача, знижується рівень енергоспоживання та, отже, збільшується ефективність роботи системи.

Підвищена змочуваність теплообмінника, пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, забезпечують швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, забезпечуючи більш ефективну роботу кондиціонера.

Регулювання напряму повітря. Напрямок потоку повітря у вертикальній площині (вгору-вниз) змінюється за допомогою горизонтальних жалюзі, керованих з ПДК. У горизонтальній площині (вправо-вліво) повітряний потік змінює свій напрямок за допомогою вертикальної заслінки, яка рухається вручну. В автоматичному режимі кондиціонера процесор самостійно відпрацьовує оптимальний кут нахилу жалюзі для ефективного розподілу повітря по всьому об'єму приміщення.

Налаштування таймера. Кондиціонер дозволяє здійснити програмування включення/вимкнення системи за таймером в діапазоні до 24 годин.

Нічний режим. Режим активується з ПДК та забезпечує створення комфортних умов для спокійного та глибокого сну протягом 7-ми годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також встановлення мінімального рівня шуму та економної витрати електроенергії. Після цього температура повертається до спочатку заданого значення.

Захист від обдування холодним повітрям при включенні режиму обігріву автоматично забезпечує відключення вентилятора внутрішнього блоку до тих пір, поки не буде досягнуто оптимальної для даного режиму температури теплообмінника.

Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку та його теплообмінника захищає кондиціонер від шкідливих атмосферних явищ та впливів агресивного зовнішнього середовища.

Вугільний фільтр. Видаляє формальдегід та інші леткі органічні сполуки, а також шкідливі випаровування та неприємні запахи. Миючий – легко очистити в домашніх умовах.

Режим Turbo продуктивності збільшує продуктивність обігріву або охолодження та швидко нагріває або охолоджує приміщення, забезпечуючи досягнення бажаної температури у найкоротший час.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.