Код товару:
Energy Fit EF-5501B
Вага:
41 кг
В наявності
4500 ₴

Чудова бігова доріжка Energy Fit EF-5501B б/у за свої кошти стане надійним помічником у підтримці здорового способу життя. Зможе допомогти у проробленні добової норми кроків не виходячи з дому, навіть якщо за вікном не сприятлива погода для прогулянки. Має відмінні характеристики:

Вага пристрою – 41 кг.

Електрична вживана бігова доріжка Energy Fit EF-5501B. Максимальне навантаження, яке здатна витримати – 115 кг. Має механічне регулювання кута нахилу, завдяки якому ви зможете підлаштувати пристрій під себе, як буде зручно, а також змінити нахил до 8%. Завдяки наявності компенсаторів нерівності підлоги ви зможете займатися на будь-якій поверхні. Наявна система амортизації, що зробить процес максимально зручним і доріжка не буде хитатися чи з’їжджати.

Наявні два вбудованих динаміки по боках. За допомогою кнопок ви можете увімкнути режим ходи чи бігу, збільшувати та зменшувати темп, перемикаючи між рівнями швидкості. Клавіші на бокових поручнях допоможуть у швидкому керуванні доріжкою та її швидкістю.

Дисплей допоможе орієнтуватися у часі, витраченому на тренування, дистанції, яку вам вдалося подолати, швидкості, витраті калорій, вашому пульсі, а також ви зможете відслідковувати тип вибраної програми, за якою зможете займатися ефективно для свого організму й тіла. Кількість вбудованих програм – 12. З-поміж них ви зможете обрати підходящу для себе з часом, темпом і силою тренування.

Якщо ви потребуєте більш детальної інформації про процес купівлі, то зверніться до наших менеджерів за номером телефону або в доступні месенджери. На сайті компанії «Сервіс-Холод» наявні ще багато пропозицій купівлі б/у техніки у відмінному стані на різний гаманець. Також ми пропонуємо послуги скупки побутових пристроїв, ви можете здійснити вигідний продаж давно непотрібної техніки за хорошими цінами у Києві. Наші майстри можуть відремонтувати ваш пристрій швидко й недорого, при чому виїжджають на виклик у максимально короткі терміни і вам не доведеться возити свій холодильник, пральну машинку, мікрохвильовку тощо, щоб «підлатати». 

Питань: 0

Немає питань про цей товар.