Код товару:
WBC3546
В наявності
10900 ₴

Технологія "6-е почуття"

Інтелектуальні сенсори вимірюють і підтримують температуру, відновлюючи її в 5 разів швидше, ніж у звичайному холодильнику, тим самим забезпечуючи найкращі умови для більш тривалого збереження продуктів.

LCD дисплей

Зручний дисплей LCD інформує про умови зберігання продуктів і дозволяє виставити необхідну температуру.

Клас енергоспоживання А+

Холодильники Whirlpool c класом енергоспоживання А+ споживають на 25% менше енергії, ніж холодильники класу A, зберігаючи довкілля та заощаджуючи Ваш бюджет!

Система "No Frost Fresh Control"

Whirlpool розробила 'Fresh control', нову технологію системи No Frost, яка постійно контролює рівень вологості в холодильнику для кращого збереження продуктів. Більше немає потреби спеціально упаковувати продукти, вони вдвічі довше залишаться такими ж свіжими, як у день покупки.

Це далеко не все, що можна сказати про цей холодильник. Загальний об'єм 386 літрів, з яких морозилка на 107 літрів. Електронне управління з табло та крапельна система, що позитивно позначається на енерговитратах (клас А). Компресор Embraco Acpera

В даному холодильнику було зроблено ремонт нашою компанією Сервіс-Холод. Проблемою послужила розгерметизація системи. Наші фахівці усунули витік фреону по випарнику холодильного відділення та заправили ізобутаном, у результаті все чудово працює, як завжди.

По пластику є незначні відколи та подряпини, що й не дивно адже холодильнику 8 років. Ущільнювач 5+. Зовнішній вигляд чудовий. Ціна 6900 К – просто супер.

Поставте свої запитання нам на вайбер для швидкої комунікації.

Наша компанія із задоволенням надасть базову гарантію та доставку до будь-якої точки України з підйомом у Квартиру чи будинок.

Зверніть увагу на наш оновлений каталог БУ техніки для кухні + Послуга ремонту побутової техніки в Києві та області.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.