Київ, проспект Науки 119-Б
Наша адреса
Наші клієнти пишуть сюди:

Час роботи: пн-пт з 9:00 - 18:00

Ремонт холодильника VESTFROST BKF404. Як визначити, що компресор danfoss tles4.8 kk3 вийшов з ладу

  • 18.11.2022

Не холодить верхня камера холодильника VESTFROST BKF404.

Компанія «Сервіс-Холод Київ» є лідером на своєму ринку та зможе допомогти Вам з ремонтом побутової техніки різних видів складності.

Один із основних напрямків нашої компанії – ремонт холодильників різних виробників.

Сьогодні ми хочемо припинити свою увагу на ремонті холодильника VESTFROST BKF 404.

Характеристики холодильника VESTFROST BKF 404

Насамперед, варто сказати, що дана модель холодильників є однією з найнадійніших у своєму класі. Якщо Ви є власником VESTFROST BKF 404, то знаєте толк в техніці і зробили правильний вибір. Якщо ви тільки придивляєтеся до цієї моделі бу, можете її сміливо купувати.

VESTFROST BKF 404 - двометровий красень з двома компресорами, холодильною та морозильною камерами, та класичною, ручною, розморожуванням морозильника. Ця лінійка холодильників немає системи No Frost і вимагає розморожування щорічно.

Управління холодильником – електромеханічне, проводиться за рахунок двох регуляторів температури кожної камери окремо. Також холодильник має вбудовану функцію шокової суперзаморозки, якою ми не рекомендуємо користуватися без крайньої необхідності.

Однією з найбільших переваг у холодильників VESTFROST BKF 404 є виносний випарник, які зазвичай використовуються в холодильниках класу люкс, таких як Liebherr.

Незважаючи на високу якість, будь-яка техніка не застрахована на 100% від поломок і, на жаль, може виходити з ладу після тривалих термінів експлуатації.

Холодильна камера VESTFROST BKF 404 не холодить

Сьогодні до нашого сервісного центру потрапив холодильник VESTFROST BKF 404. Причина звернення клієнта: холодильна камера перестала холодити.

Якщо ви власник холодильника даної моделі, ця стаття може бути вам корисною.

Однією з можливих причин таких поломок у холодильниках будь-яких торгових марок є несправність компресора. Але для початку необхідно перевірити цю теорію.

Як визначити чи працює компресор у холодильнику VESTFROST BKF 404 самому?

Сьогодні ми спробуємо розповісти вам, як можна визначити поломку компресора в холодильнику без виклику майстра.

Насамперед, вам знадобиться звичайний тестер або мультиметр. Один із цих приладів є практично в кожному будинку. Якщо у вас немає жодного, ні другого приладу, будь-який з них можна знайти на найближчому ринку або будівельному магазині.

Для початку ставимо регулятори температури обох камер на позначку «0». Після того, як ви відключили роботу камер, необхідно включити холодильник у мережу і повернути регулятор температури камери, що не працює, в режим роботи. Температура, на яку ви налаштуєте роботу камери, не важлива, це може бути і одиниця. Будь-який режим допоможе зрозуміти, у чому суть поломки.

У нашому випадку компресор починає працювати, створюючи різкі звуки, схожі на роботу трактора, після чого спрацьовує тепловий захист пускового реле, відключаючи роботу компресора. Такий режим роботи стає циклічним, утворюючи замкнене коло включення – короткої роботи – відключення компресора.

У холодильниках з електронною системою управління, в яких компресором керує спеціальна плата, за таких симптомів роботи, має сенс провести діагностику надходження харчування на компресор. Така процедура дозволить зрозуміти джерело проблеми, яке може лежати як у поломці компресора або, так і несправності в роботі плати подачі живлення.

У нашому випадку система керування електромеханічна, але ми все одно вирішили перевірити теорію поломки плати. Для цього беремо мультиметр, перемикаємо його в потрібний режим і починаємо перевіряти живлення, яке надходить на реле пуску. Розставляємо щупи у правильній відповідності з контактами та перевіряємо показання протягом усього циклу роботи компресора до моменту його відключення.


У нашому випадку, показники мультиметра стабільні, що означає, що реле повністю робочому стані, втратою по подачі живлення немає, кабель цілий.

Як же визначити, який компресор відповідає камері, яка не працює? Зробити це дуже просто: достатньо на них подивитися. На компресорах холодильної камери зазвичай встановлений лоток для збору конденсату, в якому зазвичай накопичується вода, що виведена з камери.

Заміна компресора у холодильнику VESTFROST BKF 404 (Київ)

Холодильник VESTFROST BKF 404 має холодильний компресор Danfoss TLES4.8 КК.3 і, напевно, це його єдиний недолік. На жаль, ці компресори дуже часто виходять з ладу і вимагають заміни.

У випадку з холодильником нашого сьогоднішнього клієнта ми визначили, що відсутні проблеми з подачею живлення пускового реле, що говорить про проблему самого компресора холодильної камери.

Якщо ви майстер на всі руки і хочете замінити компресор самотужки, компанія «Сервіс-Холод Київ» займається продажем запчастин до побутових приладів та холодильників будь-яких торгових марок. У нас свій склад та великий асортимент товарів, за рахунок чого ви зможете підібрати необхідні запчастини для ремонту.

Якщо ж ви хочете довірити ремонт холодильника професіоналам, наша компанія швидко та якісно здійснить ремонтні роботи будь-якої складності.

Для того, щоб ми могли допомогти вам просто відправте свою заявку до Вайбера.

Не відкладайте на завтра ремонт холодильника Vestfrost BKF 404, адже фахівці компанії вже сьогодні можуть повернути вашу техніку в робочий стан.