Код товару:
Nord 233
В наявності
3050 ₴

Придбайте уживаний холодильник Nord 233 за вигідною ціною в інтернет-магазині «Сервіс-Холод Київ». Ви можете також замовити послугу доставки прямо до вашого будинку чи квартири в Києві та області.

Холодильник Nord 233 б/у в білому кольорі, габаритами 180/58/60. Двокамерний, з верхньою морозильною. Холодильна камера досить велика, об’ємом 285 л, має 4 основні решітчасті полиці з міцного металу, 2 контейнери для зберігання овочів та фруктів, а також 9 дверних полиць різного розміру з можливістю регулювання та встановлення в потрібному місці. Максимальна температура в холодильній камері +5°С.

Морозильна камера невелика, об’ємом 65 л, на 2 відділення, розділені решітчастою металевою полицею. Максимальна температура  –18°С.

Загальний об’єм – 350 л. Холодильник однокомпресорний. Витрата електроенергії – 2, 27 Вт/год. Вага пристрою – 75 кг.

На нашому сайті ви можете переглянути доступні б/у моделі холодильників інших марок. Є однокамерні, двокамерні, сучасні, більш старі, з різними системами розморожування тощо. Якщо ж бажаєте продати свій використаний пристрій, але не знаєте, де знайти надійного покупця, то можете продати свою побутову техніку нам. Ми завжди добре співпрацюємо зі своїми клієнтами  і намагаємося задовольнити ваші потреби, пропонуючи чесні суми за вашу техніку. Така послуга може супроводжуватися можливістю вивезення вашого пристрою з будинку чи квартири самостійно, нашими вантажниками, по Києву та області. Також ми пропонуємо послуги ремонту холодильників, ноутбуків, бігових доріжок тощо, використовуючи тільки якісні та надійні матеріали, тому ви будете задоволені нашими послугами 

Питань: 0

Немає питань про цей товар.