Київ, проспект Науки 119-Б
Наша адреса
Наші клієнти пишуть сюди:

Час роботи: пн-пт з 9:00 - 18:00

Холодильник не морозить, хоч лампочка горить - що робити?

  • 30.04.2022

У сучасному світі холодильник вважається саме тією побутовою технікою, без якої неможливо обійтися. Якщо агрегат припинив працювати на годину або дві - ми починаємо переживати за збереження продуктів харчування. А якщо він зовсім перестав морозити – ми шукаємо причину і намагаємося її негайно усунути. У цій статті розберемо питання поганого заморожування, при тому, що освітлення в холодильнику є.Якщо ваша холодильна камера перестала морозити, але освітлення горить

Насамперед, не поспішайте засмучуватися. Ви можете одразу звернутися за допомогою до професіоналів. Телефонуйте або пишіть на вайбер, миттєво відповідаємо!
Наша компанія "Сервіс-Холод Київ" займається ремонтом холодильників більше 14 років. Наші майстри якісно полагодять вашу техніку в досить швидкі терміни.
Це часто зустрічається збій, як для однокамерних, так і для двокамерних холодильників. І причини можуть бути найрізноманітніші.

Лампочка горить, а холоду немає

У штатному режимі функціонування холодильного пристрою під час відкривання дверцят з'являється світло. Це, безсумнівно, значущий, проте визначальний індикатор працездатності техніки. При ряді поломок, освітлення справді може спалахувати, але, в той же час, холодильник не заморожуватиме продукти.
Ви можете спробувати виправити проблему самостійно, виконавши перезавантаження холодильника. Щоб це зробити – необхідно вимкнути його на 10-15 хвилин, а потім увімкнути. Якщо виток помилки полягав у «підвислій» системі управління, то згодом такого роду перезавантаження пристрій почне функціонувати правильно. Якщо ж ні, то тоді поломка набагато суттєвіша.

Причини недостатнього охолодження холодильника:

1. Несправність терморегулятора. Відстежити її не важко. За умови, що у включеному стані напруга відсутня – це означає, що необхідно замінити цей компонент.
2. Мотор перегрівся. Якщо освітлення є, але температура не знижується – торкніться двигуна. Не виключено, що внаслідок перегріву він вимкнувся. Для того щоб налагодити роботу двигуна - необхідно розморозити агрегат, після чого переконатися, що двигун охолонув, і включити назад.
3. Замерз вентилятор. Також слід вдатися до розморожування.
4. Згорів компресор. Така поломка супроводжується відсутністю холоду і на верхній, і нижній камері. А якщо компресора два – то в одному відділі все буде добре, а в іншому – надмірно висока температура.
Щоб не сталося: холодильник став гарячий, перестав виконувати свою головну функцію чи виникла поломка, визначити яку візуально складно – найкраще не йти на ризик та зателефонувати до ремонтної майстерні.

Рекомендації, як захистити холодильник від різного роду пошкоджень:

  •  Не класти всередину гарячі страви;
  • Збудувати індивідуальну розетку, щоб не витягувати регулярно вилку, щоб підключати інші пристрої;
  • При відключенні холодильника для розморожування, потрібно спочатку повернути терморегулятор на нуль і лише після витягувати вилку;
  • Утримайтеся від «допомоги» агрегату, коли відбувається процес розморожування. Не видаляйте власноруч сніг і не відколюйте лід у морозилці – це призведе до утворення мікротріщин в елементах обладнання;
  • Один або два рази на рік витирайте задню сторону від шару пилу трохи вологою губкою, намагаючись не пошкодити дроти та не зачепити трубки.

Пам'ятайте, що основним моментом правильної роботи холодильника є місце, де він стоїть. Холодильна техніка не повинна знаходитись біля раковини, пічки, опалювальних труб та радіаторів. До того ж, не рекомендується агрегат підсувати дуже близько до стіни. Найменша відстань – 4-5 см.