Код товару:
Холодильник Liebherr biofresh, б/у
В наявності
9500 ₴


Відкрийте світ свіжості та комфорту з цим б/у холодильником!

Свіжість, як ніколи раніше: З нашим холодильником , ваші продукти будуть зберігатися в ідеальних умовах. Технологія BioFresh дозволяє зберігати овочі, фрукти, м'ясо та рибу на довше, зберігаючи їх свіжість і смак. Також ємність 344 л точно вмістить всі ваші продукти!

Зона SuperCool та SuperFrost: Нова функція "SuperCool" швидко охолоджує продукти, які ви тільки що додали до холодильника, забезпечуючи максимальну свіжість. А "SuperFrost" дозволяє швидко заморожувати продукти зі збереженням всіх корисних властивостей.

Точне регулювання температури: Наш холодильник має інтелектуальну систему керування температурою, яка дозволяє точно встановлювати потрібну температуру для різних видів продуктів.

Енергоефективність та екологія: LIEBHERR завжди піклується про навколишнє середовище, тому наш холодильник ефективний з точки зору споживаної енергії, допомагаючи зменшити ваші електроенергетичні витрати.

Сучасний дизайн та якість: Шикарний і стильний дизайн доповнить вашу кухню та підкреслить ваш смак. Якість, на яку можна покластися.

Якісний компресор: компресор HXK55AA якісно охолоджкє холодильник.

Збережіть свіжість та смак вашої їжі з холодильником LIEBHERR BioFresh. Ви заслуговуєте найкращого!

Також ми можемо поремонтувати вашу техніку та регулярно проводимо акції, звертайтеся!

Питань: 0

Немає питань про цей товар.