Код товару:
ENB 38933
Виробник:
Electrolux
Закінчився
4260 ₴

Вживаний холодильник Electrolux ENB 38933 W можна купити недорого в інтернет-магазині компанії "Сервіс-Холод Київ" з доставкою по місту та області.

Холодильник Electrolux б/у з габаритами 201/59,5/63,2 у білому кольорі. Загальний об’єм – 382 л. Пристрій двокамерний з нижньою морозильною.

Холодильна камера корисним об’ємом 285 л має 3 основні полиці всередині та 4 на дверях, а також додатковий контейнер для зберігання великої кількості овочів чи фруктів. Наявна зона свіжості, в якій ваші м’ясні чи рибні свіжі продукти будуть зберігатися довше. З динамічною крапельною системою.

Морозильна камера корисним об’ємом 78 л має три окремі зони для замороження продуктів. Корпуси контейнерів виготовлені з прозорого міцного скла. Із системою розморожування No Frost (Frost Free), яка сама проводить розморожування продуктів через певний термін.  

Наявний невеликий дисплей для керування температурними режимами. Холодильник оснащений функцією швидкої заморозки, яку можна також регулювати на панелі управління.   

Щоб придбати такий б/у пристрій, зв’яжіться з нами та за потреби поставте запитання нашому менеджеру та отримайте відповіді за короткий час.

Ми також пропонуємо викупити ваш холодильник за порівняно гарну ціну з усіма документами на нього. Ми заберемо його самі у вас у Києві чи Київській області та повантажимо, тому вам не потрібно буде хвилюватися про доставку чи вивіз. Це також гарна можливість екологічно утилізувати непотрібний апарат свідомій компанії, яка зможе надати йому шанс на подальше існування й служіння на користь людині.

Також ми займаємося ремонтом побутової техніки та готові допомогти навіть із найважчими несправностями, при чому гарантуємо якість нашої роботи та швидкість виконання.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.