Код товару:
CANDY CCDS 5142 W
В наявності
6111 ₴

Холодильник CANDY CCDS 5142 W бу

Для збереження продуктів харчування в належному стані нам, безперечно, потрібен холодильник. І якщо він ламається чи згоряє, то збирати на новий кілька місяців не вихід. А для покупки такої техніки потрібно підходити з усією серйозністю, адже цей тип кухонних гаджетів займає одне з головних місць на кухні. Тому пропонуємо розглянути бу техніку на нашому сайті. «Сервіс-Холод» Київ – це місце, де Ви зможете підібрати для себе будь-яку бу техніку з гарантією та за низькою ціною.

Холодильник CANDY CCDS 5142 W бу – це оптимальне рішення, якщо ваш холодильник став непридатним. Також, щоб багато не витрачатися, можна купити модель для дачі або заміського будинку. Всередині пристрою є основні 4 полиці з удароміцного скла і 4 прозорі полички на дверцятах. Є LED підсвічування. Морозильна камера розташована вгорі і складається з однієї секції, яка поділена ґратами. Така модель відмінно виглядатиме на будь-якій кухні, оскільки колір універсальний під різноманітний інтер'єр.

Вся бу техніка, яка запропонована на нашому сайті, пройшла технічну перевірку, стан робочий, є гарантія. Ми пропонуємо тільки якісну бу техніку.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.